Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgi ile herseyi yenebiliriz (öle yazıor)

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

YazI$$ tedavi oldugu zaman yenersin anca :)[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Esas olarak insan beyninin çok ufak bir kısmını kullanabilir. Gerçekde tam gücünün nelere muktedir olduğu bilinmeyen bir şeyin sınırları hakkında konuşmak çok anlamsız bence. İşte bu sebepden zihin gücü ile yapılabilecek şeylerin mümkün olup olmadığını tartışmak anlamsız.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sevgi olmadan istedii kadar tedavi olsun olmaz...
sevgi tetikleyici bence... yaşama sevgisi, birine bağlı olma sevgisi... hayata bağlar bence insanı...
haa 30 yerinden bıçaklanıp veya bilmem ne hastalıına tutulup ta hayatın sevgiyle doluysa bence o başında duran doktorlara bağlıdır ama:-)[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

Nerdeydi hatırlamıyorum ama çok güzel bir söz vardı. Yaklaşık şu şekildeydi.

Bak evlat, çeliği büyük bir sevgiyle şekillendirmelisin. Sevgi ile işlenmeyen kılıç kırılmaya mahkumdur.

Bu türevde bir şeylerdi ve bence çok da doğru. Sevgi emek demektir, fedakarlıkdır, bağlılıktır, yaşam gücüdür, varolma sebebidir...[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgi direnci arttırır sadece[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...