Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemaya gitmek

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Evet sinema denilen süper bişey var o şeye gitmekte biraz zorlanabilirsiniz. Çok stresli bir aktivite olabilir sizin için. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. Bunun için size bu yararlı tutoriali hazırladık (ivy ile)

Şimdik öncelikle güzelcene giyiniyoz süsleniyoz. Çünkü dışarda insanlar ilginç ilginç bakabilir. Güzel güzel bakmaları için şık olmalıyız. Hazırlanıyoruz falan sonra kapıyı açıyoruz tam olarak şu şekilde oluyor buraya dikkatinizi çekerim

İşte kapımızı açtık. Sonra oradan çıkıp ilerliyoruz falan, arkadaşlarımızla gidiyorsak buluşuyoruz. Sonra en yakın sinema salonuna doğru gidiyoruz. (Bize en yakın Tüze On du) Ve sinema salonuna geliyoruz.

İşte sinemamız. Burada film seçiyoruz burası en yorucu noktadır. Beyniniz deli gibi çalışmalıdır, karasızlık en büyük düşmanınızdır bu noktada. Sonra seçiyoruz filmi ve bilet almak için gişeye gidiyoruz
-Bize 2 bilet
-Oke
-Al para aha burda
-Saol abi
-Oke
-Bye saol bab
şeklinde bir diyalogla biletimizi alıyoruz.
Ahada Bilet

Sonrasında seans saatine dek mal mal geziniyoruz, oturuyoruz. Seans saati geldiğinde sinema salonumuza geri dönüp gitmemiz gereken salona giriyoruz. Girmeden önce kapıda bi şahıs olur ona bileti veriyoruz o çeşitli işlemler yaparak biletimizi tahriş ediyor ve sonrasında sinema salonuna girişimiz tamamlanıyor.

Salona girdiğimizde biletimizde yazan yere doğru gidiyoruz. Yanlış yere gitmeniz kalabalıksa önemli olur. Bide şişmansanız geçemezsiniz falan eti form ye formda kal. öhem. sonra yerimizi tespit ediyoruz. Bunun için en az 80 IQ gerekiyor. Yanlışlıkla yanlış koltuğa oturmuş istisnalar dışındakiler hakkında çok iyi düşünülmeyebilir kalabalıksa. Bomboşsa sinema rahat rahat yayılın.

Sonra film başlar ve böyle izlersiniz. Bi ara sinemadan eve dönüş tutoriali yaparız. Ondan sonrada eve rahatça dönebilirsiniz. iyi izlemeler.[signature][hline]These open doors...

Sosyal ağlarda paylaş

evet ıste olay tam olarak bu....

zor geldı ılk basta bızede baya zorlandık hatta ama yılmadık basardık..
sınemaya gıttık ızledık ve geldık...
:)

tsk ferrero...
guzel fılmler secebılmenız dılegıyle...[signature][hline]Kırık kalpler götürürsün peşinden... Çocukken yarım bıraktığın ekmek kırıntıları gıbı ardın sıra koşarlar...
Sosyal ağlarda paylaş

20 yaşındayım hep "Acaba birgün ben de sinemaya gidebilecek miyim?" diye düşünüp dururdum... Bir keresinde kapısının önüne kadar gelmiştim, ama yine tırstım, yine gidemedim...

Ferrero sağolsun bundan böyle sağlıklı bir şekilde sinemada film izleyebileceğim...

Yine son derece yararlı bir tutorial, ellerinize sağlık efenim...[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben

On the keyboard of life, always keep one finger on the escape key.
Sosyal ağlarda paylaş

lol ahahah.
popcorn falanda alsaydınıs bari.

ben şahsen bilmiorm nasıl popcorn alınır sinemada.=P[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 26 Ağustos 2005 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Skeleton Key ha?
Yazık olmuş lan verdiğiniz paraya..
ben 12 milyon verdim(2 kişilik)ağlıcaktım giderken verdiğim paraya..
Ulan koca filmde kilerdeki kitli kapıyı açınca kilerin kapısının kapanması dışında(ki %100 belliydi böyle birşey olacağı) HİÇ bir şekilde korkmadım..
Sinemaya giderken yolda yürüme tutorial ı bekliyoruz ferrero bi dahaki sefere..[signature][hline]
güneşi sevmez, hep geceyi bekler
koşuyor sanır, sadece emekler.

verince alır, fazlasını ister
seninle uyur, başkasını düşler ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 26 Ağustos 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
Sinemaya giderken yolda yürüme tutorial ı bekliyoruz ferrero bi dahaki sefere..

aslında düşündüm. tek parçalık bir video hazırlayacaktım fakat ne kadar yararlı olur onu kestiremedim. yani sonuçta bu kabiliyet işi, yetenek işi. o yüzden vazgeçtim.[signature][hline]These open doors...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence cok eksik bir tutorial. Başarılı degil.
Sinemaya girmeden nasıl wc'ye girmeli.
Pisuvara nasıl çişimisi etmeli tutorialları eksik.
Nıç nıç..
Daha neler var neler..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 26 Ağustos 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haha tamam sen bursaya bir gün gelirsen gideriz sinemaya beraber.
Bomba bi tutorial yaparız.

* Gişedeki hatunu nasıl tavlarıs
* Sinemaya girmeden önce nasıl wc'e gideris
* Pisuvara nasıl çiş yaparıs
* Çişimis bittikten sonra nasıl cükümüzü sallarıs
* Tuvaletten cıkınca popcorn nasıl alırıs
* Merdivenler kaç basamak onu sayarıs
* Yer gösteren elemana nasıl biletimisi uzatırıs
* Gösterdikten sonra nasıl bahsis veririz

gibisinden bişiler yapıcas artık ;)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 26 Ağustos 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
20 yaşındayım hep "Acaba birgün ben de sinemaya gidebilecek miyim?" diye düşünüp dururdum... Bir keresinde kapısının önüne kadar gelmiştim, ama yine tırstım, yine gidemedim...

Ferrero sağolsun bundan böyle sağlıklı bir şekilde sinemada film izleyebileceğim...

Yine son derece yararlı bir tutorial, ellerinize sağlık efenim...

Vatana millete hayırlı olması dileğiyle, devamını bekleriz...[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 26 Ağustos 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
Biri tutorial hazırlasaydı iyi olcakti ivy de bi bilgi vermedi nası döneceğim hakkında :(

Sinemada kaldınız yani? :)[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben

On the keyboard of life, always keep one finger on the escape key.
Sosyal ağlarda paylaş

evet sinemada yatmışlar.

birisi mutlaka hazırlaması gerek nası geri döneriz diye.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 26 Ağustos 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
said:
Ferrero, 26 Ağustos 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
Biri tutorial hazırlasaydı iyi olcakti ivy de bi bilgi vermedi nası döneceğim hakkında :(

Sinemada kaldınız yani? :)

Yok saldı beni sokağa çok zorda olsa döndüm. :([signature][hline]These open doors...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...