Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasararayın Hali

melih5

Öne çıkan mesajlar

O sizin REZİL dediğiniz takım geçen sene nası çaktı 5 i????
Bjk dediğinizi nasıl yendi???;

Rezil mezil türkiyede daha iyisi çıkmadıkça en büyük GALATASARAY...

Noldu fbeşe??? parası varda noluyo avrupada bi denizlispor kadar başarısı yok??? türkiyede de çok farklı değil sanki ezerek şampiyon oluyor hakemler+ federasyon olunca tabi şampiyon olursunuz...

Bende kampanya başlatıyorum

LÜTFENERİ AVRUPAYA YOLLAMAYIN!!![signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

O sizin dunya paralar harcagiginiz sezonda biz nasil Gecirdik 6 yı ? 4 den sonra Fatih Terim sigaraya basladı. GS kızlar hungur hungur agliodu sokaklarda. 2 sezon once bi koyduk Fatihi de gonderdik. Hagi geldi sinirinden saga sola sovdu. Bi daha koyduk oda gitti :D Sıradaki gelsin. Hadi gulum once alin sampiyonlugu o kadar adam transfer ettiniz ( killy, pires van persie) zor olmasa gerek . Hadi cocum bak suraya koseye yap cisini kimsecikler gormes.[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

6 atana babayı 5 atana kupayı verdiler canım...
5 yiyince de maç bitmeden kaçışan fbeşlileri hatırlıyomusun???
Ona bakılırsa bu sene fenere figo,Roberto Carlos daha yıldızlar geliyodu demi? Heralde rüyalarınızdada şampiyonlar ligi kupasın alıyosunuz... Ümit özat bi röportajında bu sene şampiyonlar liginde çeyrek finali hedefliyoruz demiş bu söze çok güldüm ilk sıfır çekmemeyi sonra tur atlamayı öğrenin sonra çeyrek final istersiniz...[signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
redge, 25 Ağustos 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
Ona bakılırsa bu sene fenere figo,Roberto Carlos daha yıldızlar geliyodu demi? alıyosunuz...

Fenerbahçenin resmi sitesinde veya herhangi bir yöneticiden figoyla ilgileniyoruz sözünü duymuşmuydun???
Sanırım ergun gürsoy kily ile ilgilenioruz demişti...Aldınız

ayrıca febes demeni kınıyorum ben bi ara 6s dedim diye kavga çıkaran arkadaşların nerde olduğunu merak ediyorum.[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
FC Barcelona
Şampiyon Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Al birini vur ötekine..Fener en zengin olsn galatasaray da en başarılı olsun...Ebedi kocanız beşiktaş..Daha ne didişiyonuz..Kıskançlık kavgası hep oluyo ya birini boşasak mı ne yapsak??

galatasaray bu sene iyi basladı ama oynadıgı ilk uc macta zayıf ekiplerdi..Bugün antep önünde de galip olurlarsa helal olsun yolları açık demektir..UEFAda da başarılar..Zaten galatasaray bilir işini avrupada..Biz ya da onlar kaldırsak da bi kere daha kupayı şuralarda türk formamı çıkarmam sırtımdan 1 ay![signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...