Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Pelerin Nasil yapiliyor lütfen yardım edin

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

mahalle terzisine git.. osmanbeyden alinma 3 metre kumas gotur.. desen cikiyo bazen gazetelerin pazar eklerinde onu da goturursun. 1 gunde halleder sana. ama takip sokakta dolasmani tavsiye etmem sonun hazin olabilir :D[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

pelerin nasıl yapılıyor gidicen 144k iplik alcan sonra centaur derisi sonra k.o.d.s(knight online deri sanayii) ye kalitesine göre para vercen onlar sana yapıcak vercek.fiyatlara kdv dahil mi bilmiyorum.gmlerle irtibata geç :D[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 25 Ağustos 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
Misanthrope sen oyunu bırakıp WoW'a geçmemişmiydin....Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...

doğru hatırlıyorsun kakşi.wowdayım hala.,

geçenlerde bi forumda görmüştüm lvl 29 bi eleman pelerinli guild arıyordu:D o yüzden böyle bi geyik yaptık.tekrar başlamadım yani ko ya:)[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies

[Bu mesaj misanthrope tarafından 25 Ağustos 2005 14:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...