Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Gittin...

Anarsist

Öne çıkan mesajlar

ve gittin..kırık gölgelerin arasından bakan aydınlık gibi görülüyorsun artık....varsın...ama ulaşılmaz..bir gözyaşı kadar gerçek ama bir o kadar üzücüsün...

ve güneş...sensiz bir sabaha haber verdi lanet olsun ki..ve haberi yoktu benim gözyaşımı yerde o kurutuncaya dek...bilmiyordu sabah sahilde beni görmeyene dek...bilmiyordu boşluğa bakarken tepeden ben tek başıma..bilmiyordu güneş, gölgem yuvarlanana dek yükseklerden...ama şimdi biliyor ve ağlıyor gizli gizli o bile...

ve yollar..artık tek gidilen, iki yanında yaşlılar kahvesi olmayan yollar...yağmurların tek bir vücuda yağdığı, güneşin tek bir bedeni ısıttığı yollar...ve yazın güeşten üşüyen, kışın yağmurdan yanan, tek bir vücut.sensizliği her yanında hisseten tek kalp..yalnız başına ağlayan tek göz...seni düşünen tek beyin....

ve akşam..ve alkol...yalnızlığın tek çıkış yoluymuş gibi görünen ve tek ağlatan krizler...asıl kayboluşun tek nedeni...ama tek uyuşturucusu yalnızlığın...kandırılan bedenlere tek ilaç, tek çare...ölümden soğutan tek neden..senden uzaklaşan tek madde..

ve ben...artık inancım yok benim...ya da bir sevgilim...ya da bir tanrım...yalnızım bu dünyada..dünya yalnız belki de sensiz...hayatın anlamını senden arıyordum bu pisliğin içinde...artık o pisliğin içindeyim...dünya beni de yuttu sevgilim...ağlayan gözlerim artık ben.....intihar eden bedenlerim..yalnız aşkların figüranıyım...ağlayan gözlerin gözyaşı...
ve bir hiçliğin rüyasıyım ben...hiç yoktum ve hiç olmadım.....[signature][hline]Herşeyini Kaybedersen Özgürsün
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim ne diim ben sana döktürmüşsün yine ve dersin ki bana hala acaba beğenirler mi? yok artık beğenmiceklerdi bi de koparım o zaman Mükemmel olmuş yaa... Tebrik Ediyorum seni daha da bişi demiyorum yane ;)[signature][hline]Hayatı Bir Kenara Atsak Sonsuzluğa Dokunsak Ara Versek Sıkıldığımızda Geldiği Gibi Yaşasak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anarsist, 24 Ağustos 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
yakında kitabım çıkacak..artık

Yanlış anlama, eline sağlık. Yalnız kitap biraz daha iyi şeylere yorulması gerekli materyal bana kalırsa...

Bu yukarıdaki yazı anlatımda sadelik ya da manada derinlik içermesi bazında, kitlesel hitap ediyor. Kümülatif bir cevaba varmak için, daha elastiki bir yapım elde tutmak lazım diye düşünüyorum.[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır hayır..kesinlikle kızdığım şey emeğe yapılan saygısızlık...
amatörlere destek veren yayınevleri var..edebi açıdan pek bir şey beklemiyorlar..
ben sadece kendimi deneyeceğim..yaşım 18
belki ileride herşey daha iyi olur..
ama bu yapılanı kaldıramıyorum..[signature][hline]Herşeyini Kaybedersen Özgürsün
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay gelsin diyeyim, emeğe saygı(sızlık) her yerde var. Yazıların yayınlanırsa, noter tasdiklettirirsin zaten.
Bir sitede gören olursa da dava açarsın, para kazanırsın en kötü ihtimalle...[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...

[Bu mesaj kymophobia tarafından 24 Ağustos 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence eleştirelere dayanamıyorsun kitap çıkartma çünkü kitabın çıktığında bir çok eleştiri yemeye hazır olman lazım. Yukardaki emeğe saygısızlık bir yeri yok sadece bir eleştiri... her zaman iyi eleştiriler beklelemesin unutma ki onlar en küçük hatalarını yüzüne vurucak.[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

internette bu olaya çok sık rastlanır alış bence veya telif haklarını al madem öyle hatunun biri benim adımı soyadımı kullanıp da şiir yayınlamıştı hatunu bulsam bi kaşık su çok bile ama oluyo işte napıcaksın
kitap konusuna gelince bence erken derim kitap birikim işidir biraz da...hevesin kırılabilir daha geliştirmeye fırsat bulamadan...[signature][hline]Nobody is perfect!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...