Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kaliteli Takım

noxite

Öne çıkan mesajlar

kaliteli takım derseniz tabii ki Fenerbahçe.. iyi oynayan derseniz 6-7 hafta sabredin.
"heuheöö fener ii oynamıyor die dedin di miiii"
hayır FB potansiyelini çıtlatacak kadar performans gösterdi zaten kötü değil tablo. Hala ligin en iyi takımı FB..

Diğer takm sempatizanları da ilk 1-2 maçında nasıl sövdülerse "nedir bu takım rezalet" dedilerse şimdi de "en iyiyiz" dememeleri gerekir. erken biraz bu tip işler için FB dışındaki tüm takımlar yeni gibi. belki trabzon geçmiş senelerden bazı şeyleri taşıyor.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Ben galatasarayın turkıye capındakı yıldızlarının turkıye lıgı ıcın gayet kalıtelı oldugunu dusunuyorum.
Fenerbahcenın yıldız dıye sundugu oyuncuların sahada yıldızlıklarını gostermedıklerını hatta kendılerını bıle gostermedıklerını bılıyoruz.
Trabzon her sene bır eser sonra durulur.Ama fatıh,yattara ve jun cok kalıtelı oyuncular.
BESIKTAS'ın ise gerek oynayan oyuncuları gerek yedek oturan oyuncularıyla son yıllarda turkıyede kurulmus en kalıtelı takım oldugunu dusunuyorum.Ornegın Sergen Yalcın,Danıel Pancu,Ahmet Dursun,Tumer ... bu lıgde her takımın oynatmak ısteyecegı oyunculardır ama Besıktas'ta yedekler.[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 24 Ağustos 2005 13:33 tarihinde demiş ki:
...BESIKTAS'ın ise gerek oynayan oyuncuları gerek yedek oturan oyuncularıyla son yıllarda turkıyede kurulmus en kalıtelı takım oldugunu dusunuyorum.Ornegın Sergen Yalcın,Danıel Pancu,Ahmet Dursun,Tumer ... bu lıgde her takımın oynatmak ısteyecegı oyunculardır ama Besıktas'ta yedekler.

+1[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...