Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc?

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben yeni bir mmrpg oyunu arayışına girdim hepsini inceledim ve oyun sistemi olarak en çok daoc hoşuma gitti pazartesi avaturk te ısmarlıyorum oyunu neyse...
Simdi paticik ten okuduğum kadarını biliyorum simdi ben hangi realmda oynıyım ve hangi ırkı seçeyim büyük ihtimal Kay serverında başlicam.Karakter olarakata çöyle assasin tadında bişey oynatmak istiyorum nasıl seçimler yapayım yardımcı olursanız sevinirim..
Saygılar..[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

walla çoğu serverda oynayanların yarısı albion deniyo. US serverlarında hiç oynamadıım için bilmiorum ama albion başrolümsümtrak (yaw ne uzatıyon başrol işte). ama ben zor işlerin adamıyım kalabalık olmadan ayakta kalabilirim diyosan (gaza getiriim biraz)gel hiberniaya yemyeşil doğa adına savaşırsın böle. (şimdi 50 kişi ezme durumu var ğüeeee nerde en kalabalık albion diye[belki]ama bizim serverda öyle söliim parantezi açık bırakıyorum havalansın biraz[hline]trees and I are one

Mirluin lvl 16 student in Kadıköy (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

Eger avaturk den alacaksan US serverlarında oynayacaksın demektir
albion oynamayı düşünürsen Kay Albion da Turklerin yonettigi bir guild var The Hun isminde[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...