Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk ün Türk ten Baska Dostu Yok

st3am_tr

Öne çıkan mesajlar

Ya allah askina bi bakin suraya ya.bide diosunuzki yabancılar iyi insanlar falan filan.abi onlar bizi tamamen bütün şekilde düşünüyorlar ve hepimize aynı muameleyi yapiyolar.biz niye kendimizi ezik hissediyoruz.forum da adam hala 150 yıl once onları savasta yenmemizden midir nedir ondan bahsediyo.buna ne diceksiniz.ben sadece sunu soluyorum TURK UN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR...

biliorum bu konu 874827594259 defa tartisildi cwp yazmaniz onemli deil sadece bakın yeterli.

Tikla

Tikla

Tikla[signature][hline]

Nick: st3am_tr
Clan: PaTRiot
M: 5x
NP: en son 7x idi
Job: Mage
Nation: Moradian

Hacklendi..

Nick:Suikast_tr(tr koymucaktım zamanında yaa off)
M:5x
Np:8xxx
Job:Ranger
Clan:Ozel_Harekat Timi
Weapons:Shard-Mirage Dagger
Nation:Moradian

[Bu mesaj st3am_tr tarafından 24 Ağustos 2005 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iide abi zaten o konustugu adam türk oldugu belli oluyo[signature][hline]Nick: st3am_tr

Hacklendi..

[Bu mesaj st3am_tr tarafından 24 Ağustos 2005 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben onlari turkten saymyorum abi.onlar sadece ibizm ulkemizde dogmus yabanci insanlar ve turk diye geciniyorlar.cingene mi diyim ne diyim.abi cingene dedik diye banlanmayiz dimi[signature][hline]Nick: st3am_tr

Hacklendi..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 24 Ağustos 2005 17:03 tarihinde demiş ki:
Ya allah askina bi bakin suraya ya.bide diosunuzki yabancılar iyi insanlar falan filan.abi onlar bizi tamamen bütün şekilde düşünüyorlar ve hepimize aynı muameleyi yapiyolar.biz niye kendimizi ezik hissediyoruz.forum da adam hala 150 yıl once onları savasta yenmemizden midir nedir ondan bahsediyo.buna ne diceksiniz.ben sadece sunu soluyorum TURK UN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR...

biliorum bu konu 874827594259 defa tartisildi cwp yazmaniz onemli deil sadece bakın yeterli.

Tikla

Tikla

Tikla

hiç clanin nekadar ks ci kufurcu tradci oldunu sordunmu yabancilara hee ben bile patriot clani turk oldu icin utaniyorumm ve turkun turkten baska dostu yoktur lafinada katil miyorum cok geri kafali bir söz senin gibi hayatinda yurt disana gitmemis sadece televizyondan bi kac sey duyup ulkelerin dostlunu görmus insanlardanda bu beklenir en buyuk dusman dedin yunanlar bile nekadar iyi insanlar oldunu göremicek kadar körsünüz bugun dunyanin neresine giderseniz gidin turkuz dedinizde avrupa haric nekadar iyi agirlandini bi bilesennn ama bilemessinn herneysee patriot clani turk olmasaydi bence turklerden bukadar nefret edilmezdi
Sosyal ağlarda paylaş

Beramusa başladığımdan beri il günden tanıştığım Güney Amerikalı ve İspanyol' larla beraberim. Bu güne kadar ne 1 tek kazık yedim nede hacklendim. Bosslardan düşen en iyi itemlar bana verildi. Kazayla yeni gelen biri Türklere küfretse bütün klan benden özür diledi. Parti diyipte boş kaldığım olmadı..(4 günde 53 yaptım yeni rogue' umu).

Yani Türk' ün Türk' ten başka dostu yoktur lafları boş adam olan heryerde kendine dost bulur.

Bu gün Apos' taydım parti tamamen Türk' tü başka bir Türk parti geldi atışmalar başladı 3 dakka içinde Apos ta yaklaşık 20 kişi KS yapıyordu. Türk' ün dostluğu buysa düşmanlığından allah korusun.

Türk' lükten övünmek istiyorsanız biraz adam olun. Bu güne kadar sen Türk' sün şöylesin böylesin diyen adam olmadı olmazda. Anlımın akıyla Türk' üm diyorum her ortamda.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:71xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLACK_SUN, 24 Ağustos 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
said:
st3am_tr, 24 Ağustos 2005 17:03 tarihinde demiş ki:

Tikla

Tikla

Tikla

hiç clanin nekadar ks ci kufurcu tradci oldunu sordunmu yabancilara hee ben bile patriot clani turk oldu icin utaniyorumm ve turkun turkten baska dostu yoktur lafinada katil miyorum cok geri kafali bir söz senin gibi hayatinda yurt disana gitmemis sadece televizyondan bi kac sey duyup ulkelerin dostlunu görmus insanlardanda bu beklenir en buyuk dusman dedin yunanlar bile nekadar iyi insanlar oldunu göremicek kadar körsünüz bugun dunyanin neresine giderseniz gidin turkuz dedinizde avrupa haric nekadar iyi agirlandini bi bilesennn ama bilemessinn herneysee patriot clani turk olmasaydi bence turklerden bukadar nefret edilmezdi

Haydeeeeee başladık yine -56451567864 diyor haftanın rüküşü seçiyorum seni[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 53xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

turkun turke yaptığı cicek tarlası böcek çifliği kadarı yoktur. bundan sonra hiçbir türk ( bu frumlar dışında) oyunlarda müttefiğim veya arkadaşım değildir.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...