Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sisususisu

lupin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Czde takılanlar bu adamı görmüşlerdir.Tanıyan vrmı ?? ya ben bu adam nasıl olurda bu kadar güclü olur die sorcaktım ... 4 freedomlunun arasına girdi ... dedim herif salakmıs freedomu bilmior herhalde ... bi baktım freedomlu 4 rogueda yerde :D bgn novatown yaparken karsılastık gene kendisi ile :D falla 15 tane 60+mageyi yatırdı ... 2 ddebuffer ve 8-9 tane goue vardı onlar town cektiler ... nasıl olurda bu kadar güclü olabilir ? adamı çok görüorm bi kezde bizim townu bastı 10-15 kişi yatırdı sorada kaçtı :DDD kimse bişi yapamadı guardlar ... guard towerlar .. ?? nasıl oluor bu kadar güclü ... ? bnm hp 2400 oluor tek vurus aldı hertif ... elinde +8 2 shard olsa gene alabilirmi ? o akdar insanın novasına freedomlu 4 roguea nasıl dayanır ? nasıl öldürebilir ? cvpları beklirm ? bide bu adamı tanıyan veya gören oldumu hiç ?[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage/FLAME
Level: 52
Clan: Msccre_T
Server: Beramus
Np:yokki np :(
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün sadık abi ve arap hüso var bizim mahalleden maçtan sonra kahveye ugradık baktık fenerliler tatava yapıyo fln bi patladı bizim arap oy oy oy böyle bişey olamaz aga. yakaladı ordan birini yer misin yemez misin yer misin yemez misin bi girdi en son herifin burnunu yerde gördüm. sonra ıstakaları kaptılar bi girdiler 20 kişinin arasına aman diim aga böyle manzara olamaz. RAMBO BUNLAR RAMBO!! çıkarlarken burunları bile kanamadı allah inandırsın.

ps: sarcasm[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

gençliğin yeni ilahı ; yarın mailinize
o adamı bulma görevi sana verildi sana tawsiyem bunu hayatın kalbinin attığı yerde; cz de aramanı tawsiye ederim o;
ko ya press ok yazısına bakmak gibi bişeydir.bunu okuyorsan bu görevide kabul ediyorsun demektir
muahhahaha akşem akşem nerden aklıma gelir böyle şeyler yaw huyum kurusun :D mu desem :lol: mu desem:puahha
lem beni güldürdünüz allah ta sizi güldürsün emi lupin
kommik bebeler sizi
Sosyal ağlarda paylaş

BEN BU ADAMLA ÇOK KARŞILAŞTIM BERAMUSTA WARRİOR ELİNDE TOTEMİC SPEAR VAR ÖBÜRÜNÜ BİLMİYOM TEK ELLİK ALETLER KULLANIYOR ÖNCEDEN KAFA KAFAYA GİRİYORDUM BİR ADNA ADAM COSTU ANLAMADIM (pardon büyük yazmışım baştan yazamam) ben bi kkaç kerede öldürmüştüm onu DELIDUMRUL(şu an hacker aldı elimden) um ben o adamın elinde en iyi tek ellik aletler var ve lvl 63 ten fazla diye biliyom çünküscream çakıyor 2000 buff kağıdı ve 400ac scrol kullanıyordur o fredomu yediyse eğer warrior kraldır
Sosyal ağlarda paylaş

suisuisui full chitin shell giyen elinde dragon tooth mace mi ne olan bir warrior assasin diil ben onla invaded anında karsılastım adam serseri mayın gibi gordugu adamı indirio:D cok saglam bi adam yani lvl ını bilmiorm ama adam ölme ozurlu :D yani sonuc olarak suisuisui rogue diil warrior :D[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
Np:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(olacak iisallah:))
Clan::EAGLES:
sonunda bi pk kestim :)

bundan sonrasını okuma:)
baska da pi poq yok:(
lan nie okudun :)

[Bu mesaj WannaTry tarafından 23 Ağustos 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

64 suisuisui LazyMuthaFuçka Warrior Karus

Chitin Shell Pauldron +8/15 STR
Chitin Shell Pads +8/15 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +8/15 STR
Gigantic Axe
Totamic Spear +8/80 Poison
Impact +9/90 Light

yeterli mi?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

daha dün gece ben beramustaki mage imle pk yaparken yanında bi priest var bu adamın suistyle diye bi priest bu priest townda towerların arasına girdi kendine başladı 1920 basmaya adam orda tank yaparken yandan suisui towna bi girdi off townu daıttı sonra gitti townda çekmedi a.q dımın oğlu adam towna girdi adamın masterı bile yanmadı nsl oluyor yaaa adam novayla town basar gibi bastı kaç tane ardarda suisuisui yazdı zaten o insan deil HAYVAN..[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 12***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 50/0 :D
Level : 60
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

23 Ağustos 2005 22:15
--------------------------------------------------------------------------------
64 suisuisui LazyMuthaFuçka Warrior Karus

Chitin Shell Pauldron +8/15 STR
Chitin Shell Pads +8/15 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +8/15 STR
Gigantic Axe
Totamic Spear +8/80 Poison
Impact +9/90 Light

+9 dan ve full +8 str den ben bu adama LEGIT demem diyemem ^^ bu sızı oldururse sallayın degmez...[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...