Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyede Bu Sene Yapılan En İyi 3 Transfer !! [Anket]

SbNN

Öne çıkan mesajlar

otchikni ya da neyse nickin..Kendin bi soru soruyosun,sonra benim adima cevaplayip ustune yorum yapiyosun! ekstra biseyden kastim haraket yapmasi fln degildi..Adam gorev adami topu bekletmeden oynuyo iyi hos ama ee..sunu da cok iyi yapiyo dicein bi ozellii yok bence, aurelio ondan daha etkili, ve aurelionun maliyetini herkes biliyo..trabzondan zamaninda 7 milyon dolara degil 700 bine alinmisti belki ya da oyle bisey.Appiah feneri degistirmedi ya da oyle diyim sana..Appiahin yaptini yapan adami cok daha dusuk bi fiyata alabilirsin..Klebersona gelince..hep yedek oturdu demisin ama,fatihin kaptirdigi topta giggse asisti yapan kimdi? hangi mactan mi bahsediyorum? su 6 gol yediginiz mac canim..Hani tuncayin durumu 4 2 yaptiktan sonra sus isareti yapip kendini rezil ettigi mac :))) brezilyanin dunya kupasini kaldirdii 2002 de her mac oynayan orta sahadaki oyuncunun adi neydi?? manchestera gelen ilk brezilyali??
Sozum sudur ki bence appiah 7 milyon dolarlik adam degil aurelio ondan cok daha faydali fenere..Klebersonsa bence tartismasiz bicok yonden daha iyi bi futbolcu[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...