Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu özentilik deilde ne?

dynasty

Öne çıkan mesajlar

said:
Cuce, 23 Ağustos 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:
helena, 23 Ağustos 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
simsiyah gözlerle (kalem takviyesi)/kıyafetlerle/saçlarla/takılarla gezen arkadaşlara da hastayız.

ya ben uzuluyorum onlara bu sıcakta terden ölüyolar yazık ya

HAHAh (y)[signature][hline]Siamon @ DeviantArt

Sosyal ağlarda paylaş

hehu kalem sıcakta akıyo fln =)

bu her tarzdan dinleyen arkadaşlar popüler müzik dinlerler işte bu ya artk uğraşmamak gerekir bence.herkesn tarzı olmak zorunda değil.ne popülerse onu dinlesinler[signature][hline]man is just a weak reflection
in evolution´s history

Sosyal ağlarda paylaş

dinlediğin kaç tane grubu radyodan duyup bayılıp (ki radyo popüler kültür ürünlerini çalmakta) arşivledin kaç tanesini arkadaşlarından duydun..her müzik, hatta her şey özenme özendirme dünyası.[signature][hline]drat this creature of memories ill,
foolhardy and fey i may be, yet him i shall quell.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siamon, 23 Ağustos 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
said:
Cuce, 23 Ağustos 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:
helena, 23 Ağustos 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
simsiyah gözlerle (kalem takviyesi)/kıyafetlerle/saçlarla/takılarla gezen arkadaşlara da hastayız.

ya ben uzuluyorum onlara bu sıcakta terden ölüyolar yazık ya

HAHAh (y)

Ne yanı terlemiyolarmı(musunuz) nasıl terlemezler(sınız) ben terliyorum siyah t-shirt giyince.

Metal dediğin doğuk olur kapılmışsınız bi siyah yanılgısına.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Sosyal ağlarda paylaş

Kulağına ne hoş gelirse Onu dinler insan muzik olarak .. Ama belirli bi tarzlarıda varsa Onları daha çok dinlerler .. Mesala ben Punk ve Indie tarzı dinlerim .. ama kalktıpta başka nası desem trance,pop,R&b sanatçı güzel ve hoş bi parça çıkarsa onuda dinlerim ... bunun özentilikle ilgili olduğunu sanmıyorum .. yanılıyomuyum sizce ?[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

metallicadan bahsedilmiş baya da ben de konuşayım çok az:
özentiler unforgiven,nothing else matters dinler,ben ise A- dan Z 'ye hepsini dinlerim hiç de takmam kimseyi(tabi sadece unforgiven dinleyen özenti değil yanlış anlaşılmasın)[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dynasty, 23 Ağustos 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
bu britney,j.lo,blue hayranlarını anlıorm hayransınız ama bu müzik tarzi üstüne bide metalica sewiorm diosnz!!!! sizce bu özentilik deilmi??? insanlar rock,metal müzik dinliorz demek için kendilerini rezil ediolar...
Hayir, bana gore ozentilik senin yaptigin mesela. Yani "ben x dinlerim x rullzzzz rest suxxx0rrr bappzz" demek ozentiliktir bence.

"Ben hosuma giden her turlu muzigi dinlerim, bu yeri gelir Metallica olur, yeri gelir 50 Cent olur.." diyen adam ise normaldir. Hani senin su begenmedigin kesim.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 23 Ağustos 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
Bide rock , metal muzik dinlemek karizmaya +25 falanmi veriyo anlamadim.

arakdasım baska bı forumdada bunun konusması gecmıstı oradakılerın cvp larını ıleteyım metal ortamının kızları çok hoş oluyormuş abi fılan dıyıp te bızde dınlesek hem kızlar böle böle miş baslayalımmı fılan yapanlar var ama abi adamın hareketlerıne fılan bakarsan zaten anlarsın senın dedıgın gıbı +25 olayımı var[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anlıorm, sewiorm, diosnz, deilmi, diinliorz, ediolar

Bu kelimeler Türkce'de bulunmamaktadir.

w kullanmak, özentilik degil de ne?[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi kuzenim var adam çocukluğundan beri yoğurda eriği bandırıp yer önce yadırgadık bi sürede adam hala bildiin kuzen işte kimseye bi zararı yok kendi zevk aldığı gibi erik yiiyor sadece.

Bu arada bi arkadaşım anlatmıştı Zonguldakta insanlar yemekten kalkmadan önce bir tabak reçel yiyiyorlarmış oda onların bileceği iş ben yermiyim yemem ama onlar seviyor yiyiyorlar.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu britney,j.lo,blue hayranlarını anlıorm hayransınız ama bu müzik tarzi üstüne bide metalica sewiorm diosnz!!!! sizce bu özentilik deilmi??? insanlar rock,metal müzik dinliorz demek için kendilerini rezil ediolar... :)

Sen benim Winamp playlist'i görsen ağlarsın heralde :-p
Bırakın insanlar istediğini dinlesin abartmayın[signature][hline]You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım arkadaşın özenti demeye çalıştığı kitle şu:

sırf piyasa olan şeyleri dinleyen, kendi müzik zevkleri olmayıp tv de veya rd da ne görürlerse,duyarlarsa onları dinleyen, ortamda trend olan müzikleri dinleyen tipler.

eğer arkadaş bunları kastedmiyse bile benim özentiden anladığım budur ve asla saygı göstermem böyle tiplere[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...