Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu özentilik deilde ne?

dynasty

Öne çıkan mesajlar

senin de işin zor valla arkadaşım..

haklısın insanlar aynı zamanda piyasa popu aynı zamanda piyasa metali dinleyemezler tabi. buradan yetkili mercilere seslenmek istiyorum; insanlar hem pop hem metal dinlemesinler bundan sonra. seçsinler kardeşim birini işimiz gücümüz var..[signature][hline]Papirus*
...
Arian:
abi neden ben hep çukura boşalıorm?
philoxenus:
çukurların feminal bi görüntüleri ve buna bağlı seksüel imgeleri olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

sevdiğim müzik türü punk emo ska bazen alternative çok nadiren metal (metal her neyse)

amaaaaaaa

dans etmeyide çok seviyorum hatta göbek atmayı da seviyorum o yüzden özentiyim ben çok özentiyim britney çıksa dans ederim im a trendy asshole hatta

ya ya

komiksin be =)[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen uydurma bir dialog
dynasty:Bu özentilik deilde ne?
dasaaa:Balon mu özentilik?
dynasty:Yok o deeiil bu işte bu...
dasaaa:Bu mu?
dynasty:Eveeet! Milletin J.Lo üzerine Metallica dinlemesi... hem j.lo hem metalica sewiorm diosnz!!!!
dasaaa:Çılgınsın sieeen!! İnsanlar kendine yakışanı dinlemeli diosaaaan yaniiieeeee!!!
Tiki mode off. Silkinip kendine gelir.Özüne döner
Öhöm! Özgürlük olsa gerek. Ve hatta seni insan hakları evrensel beyannamesi ile başbaşa bırakır kaçarım! Ayrıca başka dillere özenerek yazmış olduğun yazıyıda esefle kınarım...

Küçük, önemsenmemesi gerek olayı büyütmek gibi bir şey yaptım galiba...[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

simsiyah gözlerle (kalem takviyesi)/kıyafetlerle/saçlarla/takılarla gezen arkadaşlara da hastayız.

bir de tam karşıtları var, dkny eşofman/bol makyaj/daimi fönlü/sarı röfleli saçlı arkadaşlar var tabi bir de

ayrıca bu iki gruptan herhangi birine dahil olmaya çalışanlar da yok değil

üçünü kıyaslayın bakalım, hangileri en "cool"[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

@dynasty yanlıs dusunuyosun ben bir anathema sepultura queens of the stone age dinlerken yeri geliyo kafam bozuluyo zülfü livaneli edip akbayram onur akın a donebiliyorum insanların tercihleri kimseyi ilgilendirmez takma kafana bosuna unutmaki renkler ve zevkler tartısılmaz saygı duy sadece.[signature][hline]Sıkma canını hayat hiçbir şeye üzülecek kadar uzun değil...
Sosyal ağlarda paylaş

metalciyim demek ayri, metalicayi seviyorum demek ayri sey benim icin.İnsanlarin metal muzikten de ,klasik muzikten de , pop muzikten de sevdigi sariklar, sarkicilar bir arada olabilir. İllaki olayi kaliplastirarak ''metal dinleyen rnb dinleyemez racona ters'' demek bana sacma geliyo, siz nasil dusunuyosunuz bilemiyorum.[signature][hline]Ne kadınlar sevdim,zaten yoktular.
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi ne yalan sölim ben aslında özenerek buldum tarzımı.. mesela önceleri "özenti"yken limp bizkit linkinpark eminem dinliodum (!)..

daha sonra davula başlayınca noldu mike portnoy u gördüm ona özendim grubu varmış dream theater mış ssora gittim dt cd si aldım en son albümlerini (!) [o zmn lar 6DOIT idi].. sora DT ile tanışmış oldum. Ancak DT hayatımı deiştiren gruptur =)...

ha sonradan noldu flashback yapmak için limpbizkit faln dinlemye başladım ama fark ettimki limpbizkit chocolate starfish albümünü konuşursak kaliteli müzik yapıo arkadaşlar.. linkinpark ın da hybrid theory albümü kalitelidir bence.. eminem i sorarsanız hiç bilemicem kaliteli mi deilmi çünkü o tarz ile ilgilenmiorum..

nereye gelmek istedim özentilik kötü bişi tabi o zamanlar bilmeden limpbizkit dinliodum popüler diye ama şimdi kaliteli olduğunu bildim için [ve birazda müzikten anlamaya başladım için] içim rahat dinlerim kimsede bana özenti diyemez..[signature][hline]Siamon @ DeviantArt

Sosyal ağlarda paylaş

Valla bakın olaya şöyle bi bakın...

Şimdi ben pop dinleyipte....

Metal seviyormusun...

Evet...

Ne dinlersin..

Metalica

Başka

.... Iıııı şey. Diyen adama özenti derim..

Ama yani ben hepsini seviyorum ne ben köpek gibi soad çalan adam dinliyen adam kalkıp orhan gencebay hatasız kul olmaz coverlarım dinlerim... kalkıp britney de çalarım dinlerim kimsede özentisin diyemez bu bunu dinleyemez die bi kavram yok herkez herşeyi dinler ama traş yapanlar özentidir diyebiliriz..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 23 Ağustos 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
Valla bakın olaya şöyle bi bakın...

Şimdi ben pop dinleyipte....

Metal seviyormusun...

Evet...

Ne dinlersin..

Metalica

Başka

.... Iıııı şey. Diyen adama özenti derim..

Ama yani ben hepsini seviyorum ne ben köpek gibi soad çalan adam dinliyen adam kalkıp orhan gencebay hatasız kul olmaz coverlarım dinlerim... kalkıp britney de çalarım dinlerim kimsede özentisin diyemez bu bunu dinleyemez die bi kavram yok herkez herşeyi dinler ama traş yapanlar özentidir diyebiliriz..

+1 abi mesela metal şarkıda dans edilmio ben bundan şikayetçiyim kafa sallamak poga fln bi yere kadar arada kopmak dans etmek istediğimde r'n'b ile kopup(ama calanın kim olduğunu bile bilmeden)bu arzumu gideriyorum:D ama ben pop muzik dinleyenler gibi metal ve r n b dinliorum demiorum o halde özenti değilim:D[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

said:
helena, 23 Ağustos 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
simsiyah gözlerle (kalem takviyesi)/kıyafetlerle/saçlarla/takılarla gezen arkadaşlara da hastayız.

ya ben uzuluyorum onlara bu sıcakta terden ölüyolar yazık ya[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
helena, 23 Ağustos 2005 17:22 tarihinde demiş ki:

bir de tam karşıtları var, dkny eşofman/bol makyaj/daimi fönlü/sarı röfleli saçlı arkadaşlar var tabi bir de

ayrıca bu iki gruptan herhangi birine dahil olmaya çalışanlar da yok değil

üçünü kıyaslayın bakalım, hangileri en "cool"

en cool benim,yani sanırım.[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...