Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mor Mor Mor

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Hayat bir hayalden ibaret olabilir mi acaba ? Kendi yarattığımız bir hayal ürünü. Düşünerek bir şeyler yapabilirmiyiz, bulutları mor yapmak istiyorum. Mor bulutlar onları istediğim gibi şekillendirip doyasıya izlemek istiyorum. Denize gitmek istiyorum ama kumsaldaki ve denizin dibindeki kumlar mor olmalı. Çünkü mor en sevdiğim renk. Deniz dalgalandığında dibindeki mor kumral sayesinde sanki mor canlıymış, yaşıyormuş gibi olucak, mor rengini yaşıyormuş gibi görücem. Sonra mor insanlar, her yerde mor insanlar ama bu kadar güzel olmadı. Mor insanlar pekte güzel olmadı en iyisi eski hallerine dönsünler. Ağaçların yapraklarıda mor olmalı ve düzinelerce mor çiçek. Hepsi benim için olmalı, hepsini kendim yapmalıyım. Dünyada mor olmalı ve dünyadaki tek renk mor olmalı...

For Lizzie :P ( euhe renk için yazı yazmak zormuş ya :D )[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

İnekler-> Milka->Mor Milka İneği (bkz. Kişisel)

Hepsi bilinçaltı koçum bunların ehe.
-------------------------------------------
Ayrıca doğru kısa süreli hazlar için uzun vadeli feragatlar yapmamak lazım. Yine de bir anlığına her şey dilediği gibi olsa insanın, herkes tek gün hayallerini yaşasa olabilir. :)[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog

[Bu mesaj Loras tarafından 24 Ağustos 2005 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...