Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ortega gitmisdir

dehsetkarizma

Öne çıkan mesajlar

ortega'nin avrupada zaten bir kariyeri yoktu xaero bu birincisi.
bide digerlerine cevap versen fener senin sonduruyor dedigi yildizlarindan birinde 18 milyon $ digerinden de 12 milyon $ toplam 30 milyon $ para kazandi.
turkiye'de hangi takim iki oyuncudan bu kadar para kazanmis...
Sosyal ağlarda paylaş

balic'i 21'e sattik evet okocha'da oyle bisi biraz arastirim simdi bulursam koyarim buraya.
sonuc olarak kimse fb'nin kazandigi kadar paralar kazanmamistir adam satarken bunu aciklamak icin yazdim onlari oraya , yildiz adamlari harcamisiz denmis.birisi fb'den real madrid 'e biriside psg 'ye gitmis onemli olan bu zaten ne kadar oldugu degil ama cok buyuk paralar kazandirarak gittiler hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

eski arsivleri arat bulursun okochanin bonservisi 17.5 milyon dolardir balicinki ise 20 milyon dolar biseydi adamlarin sozlesmesini getirmeyi cok isterdim ancak genelde bu tur arsivleri kulupler basinla paylasmiyorlar[hline]

[Bu mesaj dehsetkarizma tarafından 13 Şubat 2003 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

balic hakkinda tam bir fiyat bulamadim yaklasik 20 milyon $ diye geciyor real madrid fanlarinin sitesinde bile . birisi 17 digeri yaklasik 20 milyon $ yeterlidir heralde mandrake,buyuk paralarin kazanildigi acikca ortada,sende arastir biraz gorursun.
bu iki yildiz fenerbahce'ye geldikten sonra cok daha fazla paralara yurt disina satilmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol
ya sizene kimin kaç paraya alınıp satıldıgı
yönetim kurulunu tutmuyonuz siz takımı tutuyorsunuz

adamın kaç paraya alınıp satıldıgını ne bilceksiniz
gazetede bile kesin kanıtı cıkmıyo(biri 19- biri 20 ortasını buluyorlar)
diyolar 15 e alındı eyvallah
ortaya fatura falan mı koyuyorlar?:P

transfer ücretlerini takımlar federasyona bildirirken abartı düşük gösteriyorlar, resmi kayıtlarada onlar geçiyor
onları söyleseniz derizki oke kanıt var (ki onlarda yanlış) ..[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum tıkla çekinme
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 13 Şubat 2003 18:39 tarihinde demiş ki:
lol
ya sizene kimin kaç paraya alınıp satıldıgı
yönetim kurulunu tutmuyonuz siz takımı tutuyorsunuz

simdi burda bize nesi yok takim hakkinda bisi soylenmis savunuyoruz , savunuruzda gerektigi yerde yonetimide savunmak gerekir.

nukem 2.5 milyon dolara madrid zaten transfer yapmaz o acidan dusun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...