Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shel aldım ama giyemiyorum

pisikopat_5

Öne çıkan mesajlar

said:
pisikopat_5, 23 Ağustos 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
aha sütün cıkolataya doydugu an butun paramı verdım ve sımdı sıctım :D

Yerdeyim :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne bıleyım arkadas bana bu complete robe u nasıl gıycem dıye soruyordu ben paper mage ım ne anlarım :D dedim cocuga yarın gıyebılırsın bugun kapatılmıs o :D cocuk yediiiiiiiiiiiiiii sonradan ogrendım master ıle alakalı oldugunu kafa buluyoruz yok moradon da lvl 20 iken su gorev vardı yapmadıysan gıyemezsın falan :D azuha dehsetti[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah biz böle yardım severiz a.q bilmesekde sıkıyoz yolda adamın biri soruyor abi bilmem buraya nasıl gideriz adam bilmiyor ne tarafa oldğunu biliyor sadce diyorki beyfendi burdan gidin sağa dönün düz gidin sola dönün orda sorun sölerler[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun . güle güle kullan :D seti sanayiye yolla de bunun master olmayanını verecekmişsiniz de. veya arkasına baba yadigari değil alınteri yazdır :P[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(

[Bu mesaj arcenoid tarafından 24 Ağustos 2005 09:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...