Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler yarım plsss

sickness17

Öne çıkan mesajlar

ko oynayanlar lütfen bu yardım çağrıma cevap verin. benim acil olarak 100m ye ihtiyacım var. hiç durmadan kasıyom ama şu 3 gün içinde bu parayı bulmam lazım. gerçekten çok önemli. bana bu parayı temin edebilecek bi arkadaşım varmı diye soracam ama çoğunuz bana güvenmeyip "lol" diyeceksiniz.beyler lütfen yardım edin.beramusta oynuyorum. ve bana bu parayı veren kişiye borcumu en geç 1 veya 1.5 haftada ödeyecem. cidden çaresiz bi şekilde yazıyom ama inşallah bi yardımsever çıkar. lütfen... cevap bekliyorum..

HüRMeTLeR...[signature][hline]NicK:SicKnEss(mage)
lvl:5x
Server:Beramus
Irk:El Morad
----------------------
NicK: ;;puffer;;(healer)
lvl:5x
Server:Beramus
Irk:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim durumumda çok kötü acil 35 gold bar bulmam lazım biliyorum lol diyceksiniz amagerçekten çok önemli bu bir oyun deil artık benim için bu parayı arena kumarında kaybettim ödeyemezsem evime haciz gelicek yardımlarınızı bekliyorum saolun şimdiden :D:D:D:D[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw abi ne dalga geçiyon ya ben ciddiyim. paticik okuyucuları güvenilir diye size söyledim belki yardım edersiniz diye. biliyom a.q çok para ama ne yapayım lazım ya. diyom ki ödeyecem baba. ödemeyen şer..siz olsun. yapmayın lütfen...[signature][hline]Knight Online 'da arkadaşlık, dostluk ve yardımlaşma yoksa benim için ko da yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım bu bir oyun nedir bu kadr acil bir item alıcaksındır bumudur acil sende biliyorsun herkes buna lol der .... şansına küs herkesin paraya ihtiyacı var herkesin birşeyler alması lazım herkes öle bir topic açarsa paticik= pıtırcık yardım hattına döner lütfen böle topicler açmayın[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın baba kusura bakmayın... bi arkadaş benim yüzümden çok kötü rezil oldu. bende bunu temizlemek için arıyom bu parayı. inşallah bulurum. hiç durmadan kasıyom ama galiba yetişmeyecek. neyse yardımlarınız için tşkürler.[signature][hline]Knight Online 'da arkadaşlık, dostluk ve yardımlaşma yoksa benim için ko da yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw işte parayla temizleyecem. ondan sonrada parayı tekrar kasıp borcumu ödeyecem. iki açığıda kapatmış olacam. walla olanları anlatamam kendimi çok suçlu hissediyom. ama bu şekilde inşallah özür dilemişte olacam...[signature][hline]Knight Online 'da arkadaşlık, dostluk ve yardımlaşma yoksa benim için ko da yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe burdası boyle.Yardım sadece bilgi yardımı yapılıyo.Extralar yok yani.Eğer öyle bir ortam olsaydı yukarda pazar alanı olmazdı.Hem burdakilerin çoğu 100m i bir arada görmemiştir (Bende Dahil).Görenlerde anca o kadar parası wardır.Olsalarda vermes.Sende olsan sende vermessin heleki bu hack dupe zart vede zurt olaylarından sonra babalarına bile güvenmezler.Senet imzalatırlar.Öyle hain evlattır kendileri.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...