Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok Yazik...

Helldorado

Öne çıkan mesajlar

2 gundur oynuyorum bu oyunu ama ne yazikki hic bi turk arkadasimiz en ufak bi bilgi vermeye bile yanasmiyolar konusmuyorlar bile genelde kabaliklarini koruyorlar tek bosina da oyun oldukca sıkıcı olabiliyor acikcasi ben biraz daha yardim sever insanlar beklerdim cok yazik cok...[signature][hline]Çirkin Kadın Yoktur
Az bira vardır.......
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bence sen dogru kişilere denk gelememişsin oyunda herzamanki gibi yüksek levellı olup kibirliligini koruyan insanlar oldugu gibi gayet yardımsever Türklerde var.Eger oyunda bana whisper atarsan sana her şekilde yardımcı olmaya calısırım.Karakterimin adı -Dark_Angel- .
İyi oyunlar...[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende uzun aradan sonra döndüm roya :) Eğer Guilde üye ariyorsan ben gelebilirim level 54 swordman GC/Heal Crusader yapacağim için job lvl 46-47 yapmayı düşünüyorum ama tek başıma çok zor. Ayrıca eski topic vardi guild arayan yardim isteyen gelsin diye ama şu yeni gelen uygulama yüzünden mesaj atamıyorum topice :)[signature][hline]Ro = Holbach / Pawliger / Almison
Uo = Osiris D'Holbach [Arqas]
Uo + = Dr Jones [Bilen Bilir - SlayerTR]
WoW = Pawliger [Dunemaul] [Defenders of Anatolia]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde oyunda sana ulaşmaya çalıştım ama şu 2 gün içerisinde 30 saatlik kart kullandığımdan az online oluyorum yetişemedim. MSN'ede ekledim. Genelde eklediğim kimse kabul etmiyor mail adi yüzünden :D Ben yazim buraya [email protected][signature][hline]Ro = Holbach / Pawliger / Bloodrock / Almison
Uo = Osiris D'Holbach [Arqas]
Uo + = Dr Jones [Bilen Bilir - SlayerTR]
WoW = Pawliger [Dunemaul] [Defenders of Anatolia]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...