Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dedektifçilik 2

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Bi dedektif yardımcısına bu akşam saat 9'da benim evime gel ama ne seni eve girerken kimse görsün nede eve girdiğini kimseye söyle demiş.
Yardımcı gitmiş saat 9da etrafa bakmış yok kimse kapıyı çalmış açılmamış içeri bi not almış. Saat 9da geldim evinize kimse beni görmedi ve kimseye söylemedim ama evde yoktunuz diye bir notu kapının altındn içeri atmış. ertesi sabah ddektif o adamı kovmuş neden?

ps. bu soru fen bilimlerinin matematik kitabından alınmıştır :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Adam içeri girmemis ki..
Duvardan camdan fln girebilirdi. Ama girmeyip not atmis. Karsi gelmis dedektife[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Cık[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun örjinali:

Dedektif yardımcısına

Bu akşam saat 9'da benim eve gel ama bana geleceğini kimseye söyleme ve seni eve girip çıkarken kimse görmesi diyor.

Yardımcısı söylenen saatte dedektifin evine gidiyor. evde kimse yok. Şöyle bir not yazıp kapının altına atıyor.

- ''dediğiniz saatte geldim. Evde kimse yoktu. Geleceğimi kimseye söylemedim. Eve girip çıkarken kimseye görünmedim. Saygılarımla.

Dedktif ertesi gün yardımcısını işten kovuyor[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Budaha iyi oldu buna göre yapında ben gitcem şimdi ranızda tartışıp en iyi cevabı bulursunuz :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Bana geleceğini kimseye söleme
dio

bu notla ona geldim falna failan dio

yani detektifin kendisine sölüo geldiğini

Detektif buna "benden başka kimseye söleme" demio
"Kimseye söleme" dio

bu herkes için geçerli detektifin kendisi için bile :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bu benimkinden daha mantikli :)[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 20 Şubat 2003 00:20 tarihinde demiş ki:
ya şey değilmi
k,imseye söyleme dewmesine rağmen ona söylediği için
ama mantıksız bu kadının olaıy çok mantıklıydı mesela[hline]Playing : Uo,Daoc,Eve,Cs
Played:Ao,TF,HL,Dc,HellBreath

"Bence Shaq'a Herkez Vermeli" - Kaan Kural (Ntv Nba Yorumcusu)

ewt yua buydu cvp galiba ben bunu çok önceden bi yerde okumuştum cvbı hatırlaamıodum ama seninki bayaa tanıdık geldi..
bu olması lazım :hmm:[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...