Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölüm beni istemiyor!!!

Anarsist

Öne çıkan mesajlar

günaydın sabah..
sabaha günaydın demenin garipliğini düşünürken, ağlamaklı olduğumu farkettim..kaybolup giden bir aşkın, sönük hikayesi değil,
gerçek bir aşk olduğu zannedilen, bir yaz çırpıntısının acısının imgeleriydi bu gözyaşları...

isteksizce, fakat istemlice el sallayan seni, düşünüşümü düşündüm dalmış gözlerimi gözümün önüne alırken...ve açık olduğunu yeni farkettiğim gözlerimden akan yaşlara anlam yükledim...başarısızdı..sen yoktun...

perdenin arasından sigaramı yakmaya çalışan güneş, yeterince ısıtıyordu....sensiz oluşumu farkettiğimin kimbilir kaçıncı günü...kalbime giren periyodik ağrıların nedenini saçma sapan araştırmaya çalışmam...kaderime isyan edişimin tanrıya endekslenişi....ve bir hiçliğin gerçekliği..

yalnızım artık...gözlerim kulaklarım kabul ediyor ama, kalbim...kalbim kabul etmiyor..kalbim sen diyor hala..başını alıp gidişinden beri, gittiğin yöne bakıyor kalbim...ve o şiddetle ağlıyor...susmuyor..seni sayıklıyor...çığlıklara konu oluyorsun..tüm istanbul duyuyor..anlamıyorsun....yok musun yoksa?

eve gitmek yeni bir monoton intihar girşimi yaratacak....biliyorum...ağlama krizleri, ve sonucunda korkulup sadece gözyaşları ile süslenecek bir gece....camdan bakıyorum...Saat geç, ama beni kıskandırmak için bir bir bizim camın önünden geçen sevgililer..ve hepsi beni gösterir gibi..yalnızlığımı yüzüme vurmaya çalışan bakışlar...gözümde ki yaşlar ay ışığında bir görünür bir kaybolur cinsten...bir ağlar gözüm.bir susar...her iki halde de sen....

gece biter yavaş yavaş..ölümle dansın ölümsüz sonucu, ve beynimi yiyen sen figürleri..ağlayrak yatarken yatağa, çaresiz ve bir o kadar da güçsüz bir çocuğu oynuyorum...yarını düşünemiyorum..bana acı çektirecek gündüzü, ağlatacak geceyi...çığlık atacak denizi..hiç birini istemiyorum...ölmek istiyorum..ölüm beni istemiyor bu kez....[signature][hline]Herşeyini Kaybedersen Özgürsün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...