Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çaylur Rize - Fenerbahçe (pazar - 19.00)

tunch

Öne çıkan mesajlar

ilk iki hafta kayıp puan , ev sahibinde 6 , konuk ekipte 4. iki takımda mutlak kazanmak istiycek.. fenerbahçede tuncaya verilen 3 maçlık ceza , anelkanın durumu ortada. ayrıca alexin demeçleriylede ortam biraz gergin.. (rizeyle alakalı bilgim yok rizeli arkadaşla kızmasın )

alalım yorumları...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

tmm diger maçların topiçlerini de yaz istersen.. hepsini yaz..:D

maça gelince insallah alıcaz maçı başka çaresi yok.. ne kadar maçta tuncay olmasada işimiz zor..:D[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Fener ilk iki maçtaki şanssızlığını yaşamazsa; yani ilk yarım saat bikaç pozisyon bulup 1-2 tanesini değerlendirirse alır gibi geliyor. ne kadar çalkalanıyor deseler de yaralı aslan konumunda kendileri fikrimce..

şöyle bir süpriz de olabilir. selçuk appiah aurelio üçlüsü oynarsa önlerinde alex olursa süpriz bi fener izleyebiliriz çünkü selçuk ve alexin kalabalık ortasahada çok ii oynayacağını düşünmüşümdür. niteim çok koşan appiah ve aurelio da hem defansa hem hücuma rahatça çıkabilirler.

hayırlısı diyelim..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

zor mac olsada kazanmaktan baska caremiz yok
rizenin iki macıda kaybetmesi onemli degil bence hala iyi bi takım..
bence daum uc on libero sagda appiah solda selcuk ortada aurelio oynatcak onlerinde de alex..bu kez forweti nobre ve anelkadan olusturcak..kalede de rustu..
erken gol bulursak rahat kazanırız ama erken gol yersek dagılırız :/[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

ya beşiktaş olayı bir başkaydı ya aslında şans wardı o oyunda biraz da bizim oyunumuzda bana böyle geldi.

hea ama sonra pancu yu naptılar büyüttüler adamı şimdi 2 maçtır pancunun ismini duydunuz mu ? ben şahsen 1 kere duydum ya adam kalktı yani tepelerine çıktı panter panter :D neyse sorun çıkmasın takımlar yüzünden...hayırlısı olsun maç bizim olsunda.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...