Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doding Rate

Joey

Öne çıkan mesajlar

Şöööle güzelcene bi boss kestim çıka çıka +6 Doding Rate %30 belt çıktı.
Boss tan çıktığına göre önemli bişeydir diyorum ama pazarda bakıyorum adamlar 250k ya satıyolar. Bu ne işe yarar önemli bişey değilse kırayım gitsin bankamı gereksiz yere doldurmasın . zaten sinir hat safhada koca gün çıksın diye boss bekle çıkan itemde bu olsun :([signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dodging rate itemi ilk gördüğümde bende ne anlama geldiğini anlamamıştım. Ben okçuydum o zamanlar ve bana o zamanlarda "Ok atma mesafeni yükseltiyor sanırım" gibi bir ibare kullanıyorlardı.

Zamanla oyunda piştikçe öğrendim, bir çeşit atak düşürme yöntemi, saldırılardan sıyrılıp kurtulma yüzdesi, sana saldıran tarafın ya ıskalamasını yada sana vermiş olduğu dmg'lerin düşmesini sağlıyor...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Mektup]sevgili güzin abla
ben 19 yaşında genç ve guzel sayılabilecek bir kızım. sekreter olarak bir kamu kuruluşunda çalışıyorum. patronum genç ve yakışıklı bir adam.ancak evli. patronumdan fazlasıyla hoşlanıyordum ancak bunu o evli olduğu için belli etmiyordum. nitekim bir gün beni odasına çağırdı yazı yazdırmak için. sonra olanlar oldu tabi. ikimiz delicesine tutulduk birbirimize.nasıl desem,geberene kadar odadan çıkmadık diyeyim sana güzin abla.sonra adam karısından boşanacağını söyledi. aylarca bu yolla beni oyaladı.sana ev tutarım,maaşını arttırım dedi.hatta bana silikon göğus bile yaptırdı saolsun.herşeyimle ilgilendi lakin bi turlu karısından boşanmıo bu adam.sizce ne yapmalıyım?. yaptığım doğru birşeymidir?. anakondalar nasıl yılanlardır? tayyip erdoğan super bir adammıdır?.bir de son olarak ne olacak bu galatasarayın hali diyoruz guzin ablacım.
sevgiler [/spo]

[spo2=Cevap biraz +18]bu nasil bir kazaysa, anlayamadim ama, sanirim beklemedigin kadar ileri gitmis ve beraber olmussunuz. bekaretini kaybetmissin[/spo]

abi beni ona teslim etmeyin :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 23 Ağustos 2005 11:14 tarihinde demiş ki:
Dodging rate itemi ilk gördüğümde bende ne anlama geldiğini anlamamıştım. Ben okçuydum o zamanlar ve bana o zamanlarda "Ok atma mesafeni yükseltiyor sanırım" gibi bir ibare kullanıyorlardı.

Zamanla oyunda piştikçe öğrendim, bir çeşit atak düşürme yöntemi, saldırılardan sıyrılıp kurtulma yüzdesi, sana saldıran tarafın ya ıskalamasını yada sana vermiş olduğu dmg'lerin düşmesini sağlıyor...

Çok teşekkürler bide bi şey daha şuan aktif mi bu olay?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

Kİmse kullanmaz o itemlari aynisidan bide inreased attack power die yazıor ama takdığında o anki saldiri bonusunda daha iyi bir şey alamıyorsun yani anlayacağın pek kullanışlı bir şey değil.
Onun yerine herkes dex str ve hp tercih ediyor. He tabi Bandit mi rogue belt mi ne öle bi item a sahip olunca otamatikman ikisinide kuşanmış oluyorsun.

Karusların çeyrek hp bıraktıkları bizim onlari kesip üstüne bide boss larini kestiğimiz beramus un ilk günlerinde bir iron bow birde o item çıkmıştı demek ki şans ve rastlantı ilgin birşeymiş banada sendeki itemın aynısı geldi üstümdeki adam iron bow.

Biraz araştırdıktan sonra zaten bildiğim bir şeyi emin olarak yaktım.[signature][hline]Çok hızlı level kasarım!
Uyku yemek tuvalet olmazsa.
İlk 8 saatte eslant a girerim!
Sosyal ağlarda paylaş

dodge kurtulmak sıyrılmak anlamına gelir.
bu bağlamda attack lardan kurtulmak gibi bir anlam yüklenebilir diye düşünüyüyorum.
büyülerin dolma süresi külliyen yanlış.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım külliyen yanlış değil bence sen git biraz araştır oyunu kurtulmak sa anlamı bıraz beyın fırtınası yap ve sürenın cabuk dolmasınıda düşün
ayrıyetten dodging itemleri de var bosstan cıkan ama belt falan deil invertry de duran bi item eğer pazarda rastlarsam tam adını yazacam bıraz pahalı ama değer .bu itemler dediğm görevı yapıyo :D[signature][hline]60 LVL İCE MAGE
CYPHER
NP 34 K
Sosyal ağlarda paylaş

pelemik :D turkcede atip tutmak anlamina geldigini sandigim soz obegi olsa gerek :D
cumle icinde kullanalim;
Nurullah seninle pelemiğe giremicem simdi?[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Tatilden döndüğüm gibi giriyim dedim paticiğe bi baktım tüm topicler şöyle veya böyle bi konudan dolayı patlatılmış... hemde ne patlama, kavga gürültü... kan gövdeyi götürüyor.... Arkadaşlar siz iyimisiniz... burda bunları söylemesi gereken ben deilim biliyorum ve modlarda defalarca bunu söyledi ama söylemeden edemiycem... bu foruma insanlar bilgi paylaşmak sorular sorup öğrenmek için geliyor ama bazı insanlar bu forumu amacından saptırarak anlamsız tartışmalar yaratıyor... Ne gerek var... alt tarafaı bir oyuni vakit geçirmek için eğlenmek için oynuyoruz işte...

Lütfen biraz sakin, forumumuzun adını kirletmeyelim... Seviyesini düşürmeyelim...

En dibe not: Bunları yeni bir tartışma başlatmak için yazmadım... Katılırsınız katılmazsınız size kalmış... Ben sadece fikrimi sundum... Saygılar... (Pek bi resmi oldu beah :-))[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 23 Ağustos 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
Büzük,

Vur kafasına kafasına vur. Patlat kaşını gözünü :-)

asgfpıoausgfıhasgfıhasf :D:D:D[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Doding rate ne olursa olsun.Şuanda aktif değil çalışmıyor yani.
Evet kekuri belt almanın bir anlamı yok.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...