Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank warrior

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Provoke yapacaksanız eger;
Geçen gün burda bir arkadaş yazmıştı.İsmini hatırlayamadığım gibi o konuyu bulup gösteremiyorumda.
126 str gerisi hp
Armor of destruction set
hp takılar
hp bonus dandirik gubidik bi silah
hp bonus kalkan.

Su an 45 im 2klarda baz hp var,940da defens var,(1000i geçer,ben gob pant giydim hp olayına)Yuzuklerim,kupelerimde yok ayrıca.
Buffsuz harpy vokeliyorum,golemlerdede 1500buffla oluyor.
Bence geri kalan tanklar yalan.Tank bu,diğerleri warior.[signature][hline]Buzkirpisi
HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben karar veremedim birisi dio 94 hp gerisi str veren tank olur (normal warrior)
Ben hem hp olsun hemde yaratık kesebileyim istiyorum
chitin set sornu değil para var
+6/10 HP full alcam yarın
bide güzel bi glave bulurum reduced yada harpoon fln
offff kafam karıştı[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 22 Ağustos 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
Provoke yapacaksanız eger;
Geçen gün burda bir arkadaş yazmıştı.İsmini hatırlayamadığım gibi o konuyu bulup gösteremiyorumda.
126 str gerisi hp
Armor of destruction set
hp takılar
hp bonus dandirik gubidik bi silah
hp bonus kalkan.

Su an 45 im 2klarda baz hp var,940da defens var,(1000i geçer,ben gob pant giydim hp olayına)Yuzuklerim,kupelerimde yok ayrıca.
Buffsuz harpy vokeliyorum,golemlerdede 1500buffla oluyor.
Bence geri kalan tanklar yalan.Tank bu,diğerleri warior.

bu tanksa demek ki guzel bir tank bana talos u 1dk içinde alsın madem tank bu ...[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

valla tank dedigin hem defans ı olur hemde gucu olur voke ıcın normal bu dedıgım bile yeter ben lvl 45 te 1200 hp ile rahatca buffsız full harpy cekıyorum ravenlar dahil sorun yok yanı tutupta bı tank talos u 3 saatte oldururse ben ona tank demem :D[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

talos 2bin fln vuruyormuş galiba :P ehh haliyle tanklık yapacam diyorsan sağlam def. hp olmalı arkadaşlarımdan gördüğüm genelde 1500 buff yerine %60 buff skillini kullanıyorlar o skilli alacakları zaman farklı giyiniyorlar chitin +7,8 /hp li eline hp veren aletler fln 7k ya yakın hpleri oluyor sonra kıyafeti çıkarıp shelleri giyiyorlar str li böylece bi kayıpları olmuyor elinede tek el bi clubla shiled alıp giriyorlar altına..healerda heal cut ettimi ölmeleri çok zor..
statlerin ayrıntılarını sorup yazarım sonra..şimdi server kapanıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...