Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank warrior

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Beyler yeni char açtım şimdi kasıyorum da aklıma takılan sorular var
Statları nasil vercem
Skilleri nasil vercem
Şu anda 87 str 73 Hp 6 Stat point var
Skillere hiç vermedim...
Bide +6/10 HP basılı chitin giycem sanırım (+7 ler pahalı şimdilik olmaz :P)
Elime ne alıcam falan fln...
SAOLUN..[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

tank olucam cat cut paso boss kescem talos u kucagımda uyutcam diyorsan 94 hp yapacaksın +7 shell i giyeceksin lvl ını 62 yada 65 yapacaksın eline raptor +770 i koyacaksın talos u öp babam öp[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa boss kesmek istiyorum bide ölmekte istemiyorum açıkcası mesela pot içmeden bazı yaratıkları öldürmek istiuyorum ..
talos fln bilmemde ne biliyim boss kesiyim yeter..
Maddi durumum da 10gb[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiiiiiii, 22 Ağustos 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
stone tek kesıomda ex vermıo ıtemda sademana cıkıo a.q 50 tane kestım gece sade mana fp okadar

Her gün günde en az 1 saat solo aoe golem yapıyorum(Dakikada 5 taneden ortalama 300 golem eder), daha önce yamur gibi chitin düşerdi, son bir kaç gündür sadce 3-5 parça chitin düştü ama şimdiye kadar hiç iron bow düşmemişti (ironx değil) dün stone golemden düştü ayrıca 2 tane claver, 1 tane Crystal deg def 25 helmet çıktı.

Sanırım rare item ların düşme şansı arttı ama chitinler falan azaldı.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

sword dance şart yani 60 elinde +660 bi raptor ya da 770 glave +7 glave +6 raptor a eşittir bir bakıma chitinlerın +7 olsun jewellery in guzel olsun hıc sorun yasamazsın bı priest arkadasını al stone golem de yat su anda rogue chitin parcalarının fiyatları fırladı priest chitin ler ile crimsonların her serverda fıyatını bılmıyorum dark stone ile cw kesersen shell dusurursun falan filan 60 sart ama ufak shaula falan o boss ları kesmek ıcın sd şart[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım, Tank warrior dediğin nedir??

HP ye verirsen Statlarını, AP düşer. AP düşerse de boss kesemezsin. 170 STr ile golem kesmen herhalde 3-4 dakika falan sürer.

Senin yapacağın şey. bir an önce 60 olmak. tekrar söylüyorum warriorlar level 60 dan önce bir hiçtir

Ondan sonra HP stat' ını94 yapıcaksın. Gerisini STR ye vericeksin. ona göre ayarla...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi level kasmak için 90 Hp gerisi Str üzerime full hp basılı +6/10 chitin...
harpyh golem fln lure licem 60 oldumu 94 HP olması lazım sonra 1500 buffla tank yaparsın diosun?[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman sen bildiğin gibi yap. 7k HP olsun sende... Ama adamlara 50 dmg vur...

Ha eğer level 60 a kadar non-stop level kasıcam diyosan ( harpy de falan ) Chitin +6 veya +7 giyebilcek kadar STR ver.
Gerisini HP ye ver. Ama tavsiye etmiyorum tabi ki. Her zaman harpy party bulamıyosun. Apos' a da girmen gerekiyo falan.leş o iş anlayacağın.

[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O

[Bu mesaj Murtaza tarafından 22 Ağustos 2005 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada spotları ii bilmiorum. hangi yaratık nerde spawn oluo diosan atacker da olabilirsin bende giantic +6 var mesela lvl kasmak için kullanıyorum 1200 fln deruya vuruyorum. pro luk bayabilir ondan dedim ama daha mantıklı apos a deru ya eline al bitane +4 mp absorb 10 sınırsız mana ve hoodwink le kasarsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...