Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her zamanki kız meselelerine farklı bir yerden giriş...

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

said:
__AnGel_, 04 October 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"Tüm kizlar, istisnasiz tüm kizlar, manyaktir." genelleme yapamazsın arkım..sen bu cümleyi kullandıktan sonra ablan çok doğru sölemiş senin tecrübeye ihtiyacın var...daha çok erken senin için :P

forumlarda bi kız olduğunu unutmuşum =P ehue
valla ben daha mantıklı davranan kız görmedim =P
ama gene de o "tüm kızlar, istisnasiz tüm kızlar" bölümü abartma içindi :Pp
ama "kızlar manyaktır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0body, 04 October 2003 12:47 tarihinde demiş ki:
said:
__AnGel_, 04 October 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"Tüm kizlar, istisnasiz tüm kizlar, manyaktir." genelleme yapamazsın arkım..sen bu cümleyi kullandıktan sonra ablan çok doğru sölemiş senin tecrübeye ihtiyacın var...daha çok erken senin için :P

forumlarda bi kız olduğunu unutmuşum =P ehue
valla ben daha mantıklı davranan kız görmedim =P
ama gene de o "tüm kızlar, istisnasiz tüm kızlar" bölümü abartma içindi :Pp
ama "kızlar manyaktır"

bunu açıkladığın iyi oldu da..haklısın bilmiorum yaşın kaç ama yeni nesil çok fena ya harbi var bişi yanii..gittikçede bozuluo die düşünüorum..hem cinslerim gariptir evet tehlikelidir ya bunu kimi aptallıkla kullanır gibi zekasıyla sonuç olarak TEHLİKE...:) zekasıyla o tehlikeyi kullananı görenn manyağı mumla arıyo...nabersss
Sosyal ağlarda paylaş

peki sizce şu nasıl??

uzun zamandır öle havadan-sudan muhabbet ettiğim, çok hoşuma giden bi kıza teklif edeceğim gün kızı 1 -2 gün evvel çıkmaya başladığı hemde baya yakın bi arkım olan çocukla ele ele tutuşurken ve beni görünce oo chrounos nasılsın yaa.falan diyip kızın beni sarılıp öpmesi nasılll ???

birden inci taneleri dökmeye başlıcaktım... zor tuttum

[Bu mesaj chrounos tarafından 04 October 2003 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

normal bir arkadaş dayanışmasıdır...
yani kız seni arkadaşı olarak görmektedir
beyler, size her yakınlık duyan kıza direk "ebeee" diye "seviyo lennn" diye girişmeyin bazen kızlar diğer kızlara anlatanmadıkları, paylaşamadıkları şeyleri sizinle paylaşmak için size sığınırlar öle hemen "hem gösteriyor hem vermiyor yauw" moduna girmeyin[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada intikam almak niye?
öyleyse benim çok kişiden intikam almam gerekiyor, ne bilim 3 kere dönem dönem birlikteliğim oldu. bunların sadece ilkinde ben teklif ettim diğer ikisinde kız çok inat yapmama rağmen bir şekilde gönlümü aldı üstüne üstlük her seferinde o "ben yapamıyorum" diyerek bıraktı

şimdi her seferinde bin bir numarayla gönlümü kazanıp sonra "ben yapamıyorum" diyerek çamlak-çömlek patlatan bu kişiye ben naapiyim? aylarca ruh gibi dolaşmama neden olan bu kişiye... ben hiç birşey yapmadım, çünkü benim gibi birini kaybetti direk ona karşıolan saygım yerlerde sürünüyor

hoş olay geldi geçti bende değişen tek şey de "aşk" diye bir şeyin var olmadığı innancının yerleşmesi oldu.[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 04 October 2003 11:26 tarihinde demiş ki:
banada bi kiz 1 gun du$undukten sonra ciktigim war demi$ti.
Ehe burda kız hıc olmassa düsünmüs.Gecen kız gun bır kıza cıkma teklifi etcektim.Once kızla arkadaslık fln kurdum.Baya da samimiydik.Serviste konusmaya karar verdim.Gittim kızın yanına(bu kısma dikkat)olayı yazıyorum:
- Naber?Nasıl gidiyo?konusalım biraz..
-iidir bak sana bisey soleyim:BENN SENİİ SADECEE ARKADASIMM OLARAK GÖRÜYORUMM..
-kfdgjdflgjdflgdflgj
ahha müneccim midir nedir acaba kız:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

chrounos bi kızın sana sarılıp arkadaş olarak öpmesi sana garip geliyosa senin de yolun vardır bayağı demektir ya her arkadaş birbirini öper.[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

bnce kıza asılmaya başla o arada bi tane de rasgele insan ayarla kendine daha sonra kıza gidip çıkma teklifi et tam bu sırada da daha önceden aradığın bi arkadaşın senin telefonu çaldırsın kız nooldu diyince de kız arkadaşım geliomuş gitmem lazım faln gibi bişiler dersin dhaa önce denenmiştir ve başarı ihtimali tokatla bitse de tatmin yüzde yüzdür
Sosyal ağlarda paylaş

Çikmak için çikmak ne demektir ben çözemiyorum..
Kizi seversen çikarsin, sevmezsen takilirsin.
Ha ben 1 kizi sevdim, o da arkadas kalalim fln dedi(bahaneee), ve bundan sonra cikacagim ilk kiz evlenecegim kiz olur herhalde diye düsünüyorum.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok şey söyledim bu konuda o yüzden kalbin neyi söylüyorsa onu yap yani kalbin istiyor ise zaten mantığa biraz durup susmak düşüyor ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

bazı arkadaşlarda 2-3 sene önce tanıştığım bir mantık sezdim:
"beni seveni, ben de severim." tabii bu cümledik "sevmek" fiili ile kastedilen aşk ilişkisidir. sizi seveni, hatta tüm insanları seveceksiniz; en güzeli de budur da, her size kapılana siz de kapılırsanız işin ayarı kaçar. gerçekten günümüzde "abazalar" olarak tarif edilen kesime üye olduğunuzun açık bir kanıtıdır. aceleye vermeyin, başkalarına tapmaya başlamadan önce kendinize tapın, kendinizi görün.

fedaykin:
bence çok normal bir durum, yakınmana gerek yok bu kadar bu konuda. çağımız gençliğinde gerçekten çok olağan bir şey ve ben kendi adıma benimsedim bu tarz kimseleri. bu kimseler sonuçta yaşamlarının sonuna dek bu tarzda takılmıyorlar. ben böyle bir insan değilim, ama bu tarz olanlara da yan gözle bakmam. karakterlerinin, büyütülme tarzlarının, çevrelerinin etkisiyle herkes bu tarz işlere girişebilir. sonuçta düşe kalka büyüyoruz, ki ruhsal büyümenin yaşı yoktur. bu yüzden bunlara evre olarak adlandırmak lazım. bu çeşit şeyleri yaşamış birçok arkadaşım var çevremde, şimdi bir kısmı doğru yolu buluyor ve geçmişteki tecrübeleri için hayıflanıyorlar.

kanaatimce birçok insan bu tarz eğilimleri göstermiş veya göstermek istemiştir. misal ben sessiz, pek konuşmayan bir tip olduğum için, evvel vakitlerde, daha zihnim bulanık iken bu tarz şeyler yaşamak istemiştim. ancak medeni cesaret eksikliğinin bir faydasını görerek bu tarz bir şey yaşamamıştım. sonradan zihnim açıldı da şükrettim yalnız geçen senelerime. bilakis şu vakit çok mesudum; ruhsal olgunlaşmanın en aktif olan senelerini yalnız bir birey olarak geçirdim, kendimi buldum. şimdi kendimi bulmuş bir şekilde, "ben" olarak sevdiceğimin yanı başındayım.

başlığı açan arkadaşa:
kimsenin dediğine bakma arkadaş. aşk kişisine göredir, görecelilik adıyla piyasaya sürülmesi olası bir kitabın baş kriteridir. kendi aşk kavramını kendin yarat. kimine romantizm, kimine huzur, kimine mutluluk, kimine dostluk, kimine cinsellik, kimine ümitsizlik, kimine ümidi ifade eder aşk. sen kendi aşk tanımını oluştur ve ona göre davran. kimse senden daha iyi bilemez senin "aşk"ını.
aşk konusunda kimseden öğüt alma, çünkü hakkında öğüt dinlenilmesi gereken en son konulardan biridir. bu mevzunun en tecrübelisinin anlatacakları bile en tecrübesizin anlatacakları kadar güvenlidir. şu vakit dünya üzerinde altı milyar insan var ise, altı milyar tane de aşk tanımı vardır. bu konu tamamiyle psikoloji altında incelenebileceği için, bu konuda verilen öğütler de ancak bir psikoloji bilimi kadar doğru olabilir. insan doğasının hiçbir güvenilirliği yoktur, bu yüzden her insan için doğru olabilecek bir yargıya kesinlikle ulaşamazsın. o yüzdendir ki sen önce kendini bul, ondan sonra bu tarz bir konuda kimseye danışmana gerek kalmayacağını göreceksindir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 04 October 2003 11:09 tarihinde demiş ki:
ba$ka bi kiz bul. o kizin onunde op,saril falan. pis pis yuzune bak(aldinmi boruyu der gibi:P) :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

bencede bunu yap kıskandır onu[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

"Mumi teklif edeceği kıza doğru kantinden yürür,kızla gözgöze geleli bir adım olmuşken tek bir SANİYElik kelime yeterlidir;

-Hayır...

ardından eklenir;

Boşuna yoruldun buraya kadar!

eheh 1 Saniye rekoru bende heralde...

Teklif edersin Kendilerini Birşey Sanarlar!..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

melancholy dellendinmi olm..evlenme boşver ii böle..ehue
şaka bi yana bnce öle her kız bilmem nedr fln çok saçma şeyler.bazı insanlar(kızlar) kötü niyetli oluolar gerçekten.bunlara argoda koşşar diyoruk.ama bazı insanlar varki..AMMAN DİYYİM :)[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!
Sosyal ağlarda paylaş

dersanede bı kız vardı
fen sınıfı olduum için sınıftakı insanların hepsının azı yüzü kaymış bi normal kızla ben varım
böle sorular sorulmadan cevaplar fln uçuyo havalarda
sınıfta komık bişi fln olunca birbirimize fln bakıoduk
kısacası baya bi kesiştik
sora tanıştık vs vs
iyi ark gibi olduk ama diildik aslında plcebo konserıne beraber bilet aldık sora cumartesiydi konser cuma sınemaya fln gittik
11 eylül filmine gittik 11 eylül olayını 11 ayrı ülkeden 11 farkı yönetmen kısa filmler olarak hazırlamış
irenç bi film müzik fln dinledik sora biişiler oldu lfn
benım gibi utangaç bir adam
kızı öptü kızda bişi demedı şanslıydm eheh
çıkıoruz şimdi 1 ay olcak :p[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar,
Guaranteed in your bed,
I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu kızda vardır reddetme takıntısı falan. Reddettiği adamı kendinden düşük görür, ortamlarda "ben şunu reddettim, bak bunu da reddetmişliğim var" diye hava falan yapmaya çalışır. İyi bok yedin diyilesi tiplerdir.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 05 October 2003 14:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...