Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Santana ve yaptıkları

Tarist

Öne çıkan mesajlar

dela sen gitarist misin? gitar çalıosun, sanırım tarıktan iyi çalıosun ama santana kadar iyi çaldığını da sanmıyorum.eğer yanlışsa düzelt lütfen.kendini ne olarak görüyosun? müzisyenim ben diosan sence müzisyen olmak için ne yapmak gerekir flm söler misin?(çok sert gibi durduuna bakma aslınca çook yumuşak bi yazı bu dikkatli bakman yeterli o yüzden aynı şekilde cevap verirsen sevinirim)
aynı zamanda ben santananın gitarist olduğu konusunda en ufak bir şüphe bile duymuyorum. adam genç sanatçılarla çalışarak bi sentez oluşturuyo bence. kendisinin "gitaristlik" özelliğini diğer sanatçıların başka yetenekleriyle karıştırıyor ve ortaya çok hoş bir müzik çıkıyo.
çıkmıo mu?[hline][i]
tıklayana sakız alcam:sakız
boşuna kasma:"viande ne yaa?"
tıklamıyana sakız almicam:more sakız
Sosyal ağlarda paylaş

vallah ben black magic women daki guitarina cok severim sarkiyida severim .... ve CUS diyorum guitarist degil santana diye de yazmis dela yapmayin etmeyin artik tamam ondan daha iyi guitarst vardir ama kendisi COK iyi guitarist lerden (en iyi olmaya bilir o baska) en azindan biraz saygi ya. belki suan dagiti diye dusunebilirisin. bende sevmiyorum yani fazla ilgilenmiyorum tarzini biraz latin gibimsi falan filan ... birtek smooth seviyorum ama matchbox 20 de sevdigimdendir oda herhalde lol[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

black magic women cok guzel canim yine download ettim kalite kontrol den gecirmek icin ve adam SUPER caliyo sarkida ayri bir guzel .... guitarist tinde alasi yani ilk 15 e girer rahatlikla benimicin ve bircok kisi icin (hatta 10 diyorum)[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

dela, bir noktaya deginmeye calismissin, ancak benim aklimdan boyle gecti;

Bir ornek:

Cin Ali hayatinda balik tutmamistir. yaz gelir, ilk kez gider balik tutar. Cin-ali balikcimidir? hayir degildir

ama mesela:

Cin Ali okula gider. kendisi ogrencidir. Ama gun gelir evlenir is sahibi olur, artik ogrenci degildir.

yada:

Cin Ali kafayi yer, arkadasi Cevdetin beynini ucurur, katil olur, ki o kesindirki, ister suclu olsun ister sucsuz, tetigi cektikden sonra katilsindir.

Burdada deginmek istedigim nokta, muzisyenlik yada gitaristlik, bence ne unvandir, nede sifat. Yani o kisinin kalitesine, vede kendine gosterdigi saygiya bagldir.

Santana, zamaninda jimi hendrixle back stage paylasan bir insan. Gun gelmistirki, Cin Ali gibi bir sey yapar. Kimisine gore sucludur, kimisine gore degil. Ama sonucta o kesin birseydirki, kendisi bir gitaristtir.

Ister para amacli olsun, ister kari kiz amacli, en son ses kaset calardan bizim kulagimiza gider.

Kimisi sozleri dinler, anlam vermez, kimisi adama bak ne guzel caliyo der. Kimisi, bunun bi b.k bildigi yok der.

Kendimden biliyorum. 6 sene once claptonin en basit blues sololarini dinlerken tuylerim diken diken olurdu, adama tapardim. Ama gun geldi bende dedim 'peh ben bu adamin nesini begenmisim' dedim.

Ancak suan anladimki, olay adamin nasil calidiginda degil, ne caldiginda..

En guzel dinliyici, pasif dinliyidir. Ne gitar falan ne bas nede zurna. Hic bir fikirleri yoktur entrumanla, ama sarkinin asil tadini alirlar.

Bilirsiniz, hepimizin ilk UO newbie gunlerimiz olmustur vede hep o gunlere geri donmek istemisizdir. Eh, benimde oyle. Bende herzaman nothing else matters i, stairway to heaven i, voodoo chile i, layla yi ilk dinledigim gunlere donmek istiyorum, ama hayir..

Suanki muzik piyasasi, kafasi kopuk tavuk gibi. Kendini canli saniyor, ama sonunda ne olucagini bilmiyor. . .[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...