Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Hat +6 / 25 Dagger Defence

Joey

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu 25 gold bar edecek nadide itemimiz hangi yaratıktan düşer bilgisi olan varmı acaba?
biri bana Glypdont tan düşüo sadece dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Akreplerde (ismini hatırlayamadım) bp için +6/20 sword defence çok çıktı ama dagger ı hiç çıkmadı bana.
mage olanını daha hiç göremedim +3/10 çıkmıştı bana bi yerden ama oda nerden hatırlamıom :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 22 Ağustos 2005 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ah be ah. Ben bu defenceların işe yaradığını öğrenmeden önce ne çok dagger defence sallamıştım npcye. Hala ağlarım arkalarından :([signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

25 gb eder ben trollerden düşüyor diye biliyorum.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 22 Ağustos 2005 13:35 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu 25 gold bar edecek nadide itemimiz hangi yaratıktan düşer bilgisi olan varmı acaba?
biri bana Glypdont tan düşüo sadece dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem

25 gold barmı :))))) Söylediğin crystal DD 25 ise Beramusta bile max 1 gold bar eder hatta şu anda tezgahta satıyorum 1 tane 60m' a. (Stone golemden düştü)
25 gold bar etmesi için herhalde 75 dd falan olması lazım. :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 22 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
cystal olan değil. 1. seviye mage hat. kahverengi olan, paper mageler için olan ;)

:) Başlığı okumadan dalmışız ama genede max 10GB eder. 25gb biraz uçuk gibime geldi.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911, 22 Ağustos 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
dd s def. vs genelde her yaratıktan cıkar ama agırlıklı olarak abyss canavarları vardır ^^

Vay be,angel da bu forumdaymış,hala noob tioch clanındasın sanırım :P Ben insan olduğumdan beri görüşememiştik :) Ama orc harpi spotuna gelirsen beklerim :D

[Bu mesaj sinned tarafından 22 Ağustos 2005 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

25gb kıyıpta veremiyom +3le idrae edeyoz...:(ztn 25gb etcek kdr da deil +3=30m10dag def veriyo +6=25gb25dagdef veriyo..25gb ona verceğime biraz daha katıp Iron neclage alırım üstüne bronz belt veaya glass belt bile alırım...ki bugün merlindebile +6siyokmuş:)(areste)[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 22 Ağustos 2005 19:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gene bilmeyenler ve anlamayanların yorumlarını goruyorum... :D

Arkadaslarım canlarım, ciğerlerim....

Bahsi geçen item Paper Mage için olmazsa olmaz bir item, dagger def. +6/25 bu itemi levelime ragmen daha gormedım varlıgından haberim var sadece ve kesinlikle degeri aresteki pazar piyasısında su gunlerde 25 Gb eder... En ölü zamanda bile 15-20 gb 'ı var bu itemin (Lycaon +7 ile eş deger diyebiliriz.)....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 22 Ağustos 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
Vay be,angel da bu forumdaymış,hala noob tioch clanındasın sanırım :P Ben insan olduğumdan beri görüşememiştik :) Ama orc harpi spotuna gelirsen beklerim :D

[Bu mesaj sinned tarafından 22 Ağustos 2005 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]

xigenon u bıraktım lvl ı 64 yaptım ama :D diez de basladım 49 oldum sınavlardan anca vakit buluyorum gerçi paso pc basındayım ama oyunda makara oluyo falan lvl kasılmıyo :D angel hala tiocta iyi para geliyor valla[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...