Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Burning Crusade - Ana Başlık -

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Video ve SS'leri takip ettigimden oralarda goruyorum hep, deli karizma olmus karakter : ) UI siyle oyun tarziyla falan cok hosuma giden bi herif, helal olsun paladini sevdirdi yani benim gibi priest yuzunden healer karakterlerden nefret etmis bir adama : ) Simdi diyorum ceksem zirhi kalkani da bi dalsam ortamlara, neyse eylulde artik hehe.

Armory'den bakabilirsin iste, EU Magtheridon'da Awake. CT Profiles'da bunu buldum, Stonemaul yaziyor ama bu da buyuk ihtimalle o, itemlar ayni gibi cunku.
http://ctprofiles.net/5067295
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu az once aldim ve yukluyorum su an. Yalniz merak ettigim bir sey var, end game eglencesi olarak 60-70 arasinda buyuk bi fark var mi? Yani 70 e gelmis adami oyunda tutacak guzel seyler yapmislar mi? Cunku level 60 zevkini yasamadan direkt 70 lemeyi dusunuyorum. Sizce cok sey kaybeder miyim yoksa 60'da biraz gezip egleniyim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben oyunu TBC çıkmadan bırakmayı düşünüyordum.BC çıktı, 2 senedir oynuyoruz bakalım bari neler var diye aldım yükledim.70 olup bırakayım dedim,70 oldum epic mount alıp öyle bırakıyım dedim.Epic kuş aldık rep kasıp dagger alıyım öyle bırakırım dedim.Dagger i aldım bari Karazhan giriş questini bitirip öyle bırakıyım dedim,Karazhan giriş questini yaptık bi kaç boss kesip öyle bırakırım dedim,Karazhan nerdeyse bitti bi başka serverdaki lvl 60 horde charıma bakayım ne durumda dedim,madem baktık onu da lvl 70 yapıp öyle bırakıyım dedim............diye gidiyor of off..Lvl 70 olduktan sonra yapacak bir sürü şey var.Hele ki oynamak için bahane arıyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda su an ki levelime kadar hep eglenerek oynadim (level 59,5). Ebesinin orekesindeki questleri tamamladim sirf eglence olsun diye. Bu levele kadar hic ekstra kasmadim mesela hep questlerle geldim. 60 sorum sunun icindi, mesela 60 rewardlari icin kasmaya deger mi eglence icin, ne bileyim hayvan gibi honor point kasip guzel bi bow almak, ya da baska sey kasmaya deger mi eglence icin, cunku level 65 de cok kasmadan ayni kalitede itemlar bulmak mumkun inceledigim kadari ile. Bu kasma isini level 70 e birakayim mi diyorum acep? Eger level 70'de insani oyalicak cok sey yapmamislarsa, bos iste olsa level 60 questlerini kasayim diyorum. Deger mi yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen 70 ol demiyorum ama hemen outlands e geç orda quest yapmaya başla bence.70 olduktan sonra faction rep,instance,proff kasma instance lara giriş questleri vs gibi bi sürü oyalanacağın şeyler çıkıcak karşına. 1 haftada da 70 olabilirsin 2 ayda da.Tamamen senin oyun zevkine kalmıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala epic flying mount için para kasıyorum , daha netherstorm ve shadowmoon valley questlerini , hatta bazı instance questlerini bile bitirmedim... Tavsiyem size , 70 olduktan sonra para ihtiyacınız olursa quest temizlemeye bakın , her rewardsız questten 12 gold falan geliyor dehşet güzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...