Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archer dan Assassin'e geçiş?

phyton

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Beramusta 45 Lvl bir Rogue Archerım var (Karus)

+5 Horn Crossbow
+2 Chitin Helmet
+4 FP Pauldron
+3 Chitin Pad
+3 Chitin Boot

ve DEX takılar. (+22 toplam)

karakterim bu durumda iken maximum 800 Damage verebildim. Genelde 280 ile 500 arası değişiyor ve deli gibi mana yiyor. Uzaktan vurmak güzel ama vurma olasılığı ve düşük damage deli ediyor beni. Assasin yapsam karakterimi şu anki itemler ile (tabi crossbow değiştirerek) max kaç damage verebilirim. Böyle bir şeyi tavsiye edermisiniz? MAX 20 M kadar hangi assasin silahını alabilirim?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not: Forumda araştırma yaptım ama tam bir sin & archer karşışaltırmasını bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

arrow shower 55 te archer in elinde bow olduktan sonra gerisi hikaye ben assasin im ama elimde cb +7 var :D lvl 49 da 700 dmg falan veriyiorum cogu yaratıga def. i yuksekler haric :D bu 700 dmg sadece archer ın 1. skill i point bile istemeyen skill işin sırrı bow da :D[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
phyton, 22 Ağustos 2005 11:53 tarihinde demiş ki:
Selamlar. Beramusta 45 Lvl bir Rogue Archerım var (Karus)

+5 Horn Crossbow
+2 Chitin Helmet
+4 FP Pauldron
+3 Chitin Pad
+3 Chitin Boot

ve DEX takılar. (+22 toplam)

karakterim bu durumda iken maximum 800 Damage verebildim. Genelde 280 ile 500 arası değişiyor ve deli gibi mana yiyor. Uzaktan vurmak güzel ama vurma olasılığı ve düşük damage deli ediyor beni. Assasin yapsam karakterimi şu anki itemler ile (tabi crossbow değiştirerek) max kaç damage verebilirim. Böyle bir şeyi tavsiye edermisiniz? MAX 20 M kadar hangi assasin silahını alabilirim?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not: Forumda araştırma yaptım ama tam bir sin & archer karşışaltırmasını bulamadım.

+22 dex ile azınla kuş tutsan dmg in adam olmaz. lvl49 olan yeni karakterimin 194+100 dexi var apos a wolf ile Thrust dmg i 1500-1600 civarı yanlış hatırlamıyorsam(Attack 710 gibi bişi di). Silahlar +6Mirage, +6kukry.

Bence herşeyden önce dex bonuslu item kas. Dex yeterince yüksek olursa horn bow la bile 1000 in altına düşmezsin. Lvl 60 dan sonra reskill yapıp asas olursun eğer klan lvl kasmana yardım etmiyorsa Archerla lvl kasmak bin kat daha kolay.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...