Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albümsü Deneme

Lexius

Öne çıkan mesajlar

http://www.4shared.com/dir/43486/5e0104d4
Ufak bi albümsü deneme yaptım sizler için :)
Emekte büyük gaz veren Loras ve BLeeding e teşekkür ederim :D[signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

[Bu mesaj Lexius tarafından 21 Ağustos 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şarkılar ve türleri
1.intro (elektronik)
2.dam üstünde tikiler ( emo pnuk)
3.rock this (rock)
4.wonderland (slow rock -akustik)
5.breeze of moon (slow rock)
6.outro (elektronik)[signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de albüme bas bariton sesimle bir şiiir okuyacaktım da olmadı malesef. Parada anlaşamadık ehas. Neyse Lexius'tan aldığım bacak omza parçasını şiirsel olarak yorumlayacağım en yakın zamanda inşallah.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog

[Bu mesaj Loras tarafından 22 Ağustos 2005 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle:hangi programla yaptın bu şarkıları? sample'lar biraz yavan gibi geldi bana.

intro: düzenlemesi biraz karışık olmuş, şarkıda ani atlamalar ve kaymalar var, bazen orjinallik katsa da, genelde insanı uzaklaştırıyor. biraz daha özenli bir düzenleme plz :)

breeze of moon: genel olarak güzel, vokalleri nasıl buldun, nasıl kaydettin,nasıl yaptın onu merak ettim :) sample'a benziyo ama hoşuma gitti sırıtmamış. sonlardaki piyano da gayet başarılı.

damüstündetikiler: bu punkstar bilmemnesindeki şarkı zaten di mi :D yorum yapmaya pek gerek yok sanırım.

rockthis: bu şarkıda genel olarak bas birazcık boğuk ve tekdüze gibi, rahatsız ediyo belli başlı yerlerde. ama genel riffler ve gitarlar hoş olmuş, şarkı gittikçe daha da güzel bir hal alıyor. yalnız, bir eksiklik var: şöyle güzelinden bi solo olsa bu ritmlerin üzerine, çok kral olur.

wonderland: vokal biraz uzaktan gelse de güzel olmuş, tınısı gayet hoş. bayan vokal de çok başarılı. arak mı acaba diye de düşünmedim değil :P şu garip ses kayması efektini nasıl veriyosun onu ben de yapmak istiyorum. sanırım en çok beğendiğim parça bu oldu.

outro: kafa şişirdi valla bu parça :) çok cızırtı var doğru dürüst dinleyemedim bile! imdat!

genel olarak başarılı, aynen devam![signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...