Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

165$ lık bı electrodan zevk alabılirmı?

dalamardl

Öne çıkan mesajlar

zevk alabilirsin tabiki ama elektroyu ne amaçla kullanacağına bağlı :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 21 Ağustos 2005 03:17 tarihinde demiş ki:
bende bi tane aliyim diyorum dandik bi elektro.
bunu turkiyede nerde bulurum yada bulurmuyum bulursam ne kadara bulurum?venom motörhead falan çalcamda şekli hosuma gitti

izmirde trigonda var
istanbul zuhal müzikte var die duydum[signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bleeding, 21 Ağustos 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
adı bile kötü be cort diye gitar mı olur , geçen baktım ayrıca manyetiklerinin falan ne olduğu belli değildi ..

Cort yazılır kort okunur güzelim o.

Ha bide manyetikleri neye benzettıgınle daha cok alakası var onun.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ismine bakıosanız ne diyim eheh :D ama ben gayet memnunum x-2 den uzun süre idare eder beni iyi ki cort almışım..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Dost başa düşman ayağa demişler :P, bakın vallahi bol bol deneyin öyle alın. denerken 100 wattlık amfiye değil junior boy modellere takın. Hatta yanınızda varsa efekt prosessörü onu da alın onla deneyin orda değişik clean, distort, delay, wah efenim zilyon efekt arasından kullandıklarınız falan, ha 100 w lığada takın tabi ama junior modelden memnun kalırsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...