Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mmorpg sitesi

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
forumlarımızda belli bir taban üstüne bir rp bölümü açılmıştır bildireyim dedim isteyenler katılabilir.

Nedir bu rp (ortan dünya daha iyi bi isim gelmedi aklıma euhuhe) bölümü :

Karakterinizi yaşatarak bu Dünyada yeni keşifler yapabilirsiniz. Büyük savaşlara katılabilir, herkesin hayatını değiştiren kararlar doğrultusunda bir kahraman veya herkesin korktuğu bir katil olabilirsiniz. her şey size kalmış, keşfedilmemiş bir dünya da yeni keşifler yapmak, insanlarla tanışmak her şey sizin elinizde.

Peki kuralları nedir ?

Herkes sadece bir karaktere sahip olabilir ve kendine seçtiği şehre girdiğinde diğer şehirlere giremez ve orada olan olayları haber alamaz. (Daha ayarlanmadı ayarlıycam :P)

Karakteriniz gerçek hayattaki gibidir. Eğer ölürse o karakter silinmiş sayılır ve yeni karakter açmanız gereklidir.

Kendinize bir sınıf bir ırk seçmelisiniz buna göre oyuna devam edersiniz.

Yolculuklara çıkabilirsiniz ama yolculuklar sırasında günlük tutmanız ve gördüklerinizi anlatmanız lazım bu sayede yeni uygarlıklar yeni ırklar, yeni büyüler ve bir çok yenilik sizin sayenizde keşfedilecektir.

Özel şeyler yapan insanlar bir çok hediye alabilir. Bu hediyeler bizlere bağlıdır.

işte şu yukardaki filan :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

@zagg bana deil tcpip ye söyle ben içerik hazırlıyorum ee

tcp : ben bunları yazarken yoktu alla alla :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zagg, 19 Ağustos 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
Site güzel yanlız daha güzel tasarım yapılabilirdi..

biraz örnek verebilirmisiniz nesi olmamıs logo? renkler? cünkü hani böyle bişi yaratma konusunda zorlanıyorum o yüzden siz su olmamıs yada soyle şeyler ekleyin diyin bende ekliyim değiştirim flm.[signature][hline]Sindarin MMO Platformu
Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

Siteye forumlarda ki rp oyunu için yüklü miktarda (ehueuhe bu ne ya :P) DM ve öğretmen alıncaktır. Dm ler özgeçmişlere göre seçilcektir. Dm lerin kendilerine ait arazi ve evleri olucak ve oyuna kendi charlarıyla devam edebilecekler. Öğretmenlerin kendi kaleleri (büyük değil küçük çalışma öğrenciler için) olup eğitim için gerekli malzemeleri olucaktır. işte böle arıyoruz :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...