Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unique Item Upgrade

st3am_tr

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar unique item upgrade hakkında yardım edermisiniz.+0 dayken bes basiliyomus ozellikleri ciksin diye.sonra nasi gitmeliyim.bide bi kac oranti solerseniz daha rahat anlasilir.ben bu konuda hic bisi bilmiom.mesela nus falan kullaniyozmu yoksa hep bus mu?yada nus kullaniyosak + kaç a kadar?bus + kaça kadar?trinas +kaçta baslar?bunlari yanitlarsaniz sevinirim

saolun simdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

başta bes ı basar açarsın özellıklerını sorası tamamen bus
eğer item değerliyse 6 ve sonrası için trina ideal
ama eğer sen o item a tapıyosan 5 ve sorasında da basabılırsın
ama ben bugune kadar 6 dan önce kullanmadm
hamamamı falan da at bı kenara ne cenabetler görüm önumde +1 den +8 e cıktılar
:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 21 Ağustos 2005 03:18 tarihinde demiş ki:
fatihin fedaisi her yardım isteyen boyle mi yapiyorsun?ayrica sana helal olsun yani daha balonun patlamamis butun herseyi ogrenmişin.simdi o bilgileri aliyosun.dik tutuyosun.ustune oturuyosun.adam gibi cwp vermeyi ogreniosun.o kadar.

bu arada saol arkadasim tsk ederim.

Balonum patlamamış olabilir ama bu süre içinde girergirmez önce forum kurallarını okudum sonrada konuları inceledim tamam verdiğim cevap alıntı olabilir ama en azından senden akıllıyım herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 21 Ağustos 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
ya sen nasi bi insansin ya? ogrendiysen ogrendin bi b.ku.niye hava atmaya calisiyosun? yada bana karsimi bi gicikligin var anlayamadim? yada baskasini ezerek bi tatmin oluyosun? arama butonu ile cok samimi olmussunuz. al o butonu cicek bocek. tobe tobe. git basimdan manyak mıdır nedir ya

Seni tanımam dolayısıyla sana gıcık kapamam ama kızdığım bir şey var oda burda paylaşım için burada bulunan arkadaşalrın hakkına gasp etmen bir arkadaş demiş topic combosu ona katılıyorum aramadan yada bilen birine özel mesaj atmadan açılan topicler yüzünden önemli konular kaynıyor gidiyor gelelim çiçek böcek olayına söz sahibine aittir aynen iade ediyorum ve bir kere daha anlıyorumki senden akıllıyım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...