Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homeric?

HasMez

Öne çıkan mesajlar

aman ver bi cevap. her postumu takip edip özenle bilip bilmeden mesaj atıyorsun sonrada sazan diyince hakaret oluyor. Ayrıca konuları saptırmaktada üstüne yok vallahi. oyun hakkında bilgin yok demedim ben sana, homericle aramızda olan biteni bilmiyorsun ona ragmen gelmiş konuşuyorsun dedim. ben boşuna demiorum benim postlarımı anlayamıyorsun diye.

[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Ağustos 2005 16:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tamam exper konuştu olay bitmiştir. bizde biliyoruz ne kadar seri vurulabilicegini resim yerine fraps olsa belki daha iyi izah ederdi olayı. neyse bu son patchlerden sonra oluşan bir olayda olabilir günahını almak istemiyorum kimsenin. normal şartlarda bu hızla vuramazdı orda görünmeyen 3 vuruş daha var.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

s.a hasmez kardeşim söze şöyle başlamak istiyorum öncelikle sana vurduğumun o damagelerde herhangi bi illegallik yok evet bundan önce jinglig yapmıştım ve onun için 7 days banned yemiştim ve 20 güne anca açıldı ben aptal bi insan değilim asla bi daha öle birşey yapmam akıllandım çünkü... ve sana nasıl o kadar seri vurduğumu söleyeyim elimde +7 giga var (11 dex)
2 ROL (7 + 7 dex) ve PP (10 dex) yani bende toplam 35 dex var daha fazla açıklamama gerek varmı? hee diyeceksin ki neden ROL veya PP bunları buldum bunları taktım ROC ve WP bulamadım alamadım.... bu yüzden belki biraz az vuruyorum ancak çok seri olduğu için vuruş ard arda daha fazla attack veriyor....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...