Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homeric?

HasMez

Öne çıkan mesajlar

hasmez buyur benim aynen öle bannedimi yedim oturdum aşşağı ama kaşındım ben o kadar orcu kesersen yersin banı.... ama şöle diyem sana benim yaptığım bazılarının yaptığının yanıda devede kulak kalır.... bana sadece bu jingligi yaptıralar ve bana ard arda 6-7 skill patlatılar bende sinir oldum öğrendim nedir de değildir diye yaptım ancak bana yapanların hepsi hala cz fink atıyor ben ise banned yedim acaba benimde arkamda tanıdığım birileri olsa idi onlar gibi yemezdim diye bi düşünce geçiyor aklımdan... sayılı gün bu geçer, askerlikte 550 gün geçiyorsa 5 gün gelipte geçer sen sıkma canını....
Sosyal ağlarda paylaş

hee acaba seninmi canını böle yaktım yoksa tanığın eş dost hısım akrabanınmı ki bu konu aklına takılıp burda topic açma isteği uyandırdı dürtüsel bi uyarı geldi sanırım içerlerden biryerlerde beynin sol ve orta lobunda sinir, nefret ve kin kusma vardır bazen insanlar bunları böle değişik yollarla ifade etmeye çalışır... insan beşerdir böle gavletlere düşer böle dışa vurumları görülür benimde bi wairordan 6 skill yedikten sonra sinirlenip öğrenerek bu kez benim ona aynı şekilde skilleri vurmam gibi.... insan hata yapar ama şunuda bilki kimsenin derdi seni böle germesin yoksa allah muafaza ajda pekkan gibi gerile gerile bi hal olursun
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki shadow ya beni çok seviyor hasmez dayanamadı benim banned yememe üzüntüden kahroldu uykuları kaçtı ben ne yapam bi topic açam dedi yada tam tersi oldu! bende bilemiyorum valla dediğin gibi bu diez de banned yiyen oldu birçok ancak bende ilk kez biri adına böle bi toic açıldığına şahidim... var bu işte bi iş ama hadi hayırlısı...
Sosyal ağlarda paylaş

açarım ben marjinal bi yapım var. neyse sadede gelim bu kadar kuyruk acısıyla laf soktuguna göre sana batan bişey var. sonuçta ban yiyen ben degilim.ilk olarak; seninle oyunda 1 kere karşılaştım ondada kaçmıştın yanlış hatırlamıyorsam belki sende hatırlarsın onun için kıskanma/sinir/nefret vs. gibi bir sorunum yok. topici açmamdaki ama paticikten tanınan birisinin jingle hadisesi yüzünden ban yemesiydi. onun dışında bir niyetimiz yoktu ama enteresan yerlere çekmişsin cidden. bayaa batmış bakıyorum jingledan ban yemeni burada paylaşmam.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Ağustos 2005 01:24 tarihinde yazım hataları yüzünden yalama edilmiştir]

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Ağustos 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana batan birşey yok ben açmadım kendi ismimle bi topic açan sensin sende birşeyler var sanırım ki böle bi actiona girmişsin ben çok huzurlu ve mesutum bana yapanları aynı şekilde öptüm yanaklarından ancak ilginç olan ise bir orcun bir humana yapınca ortada hala dolanması ancak bir humanın bi orca yapınca ban yemesi... burda bi arkadaşın sözü var keşke human olup beleş np toplasaydım acaba bende orc olup bütün herşeyi yaptıktan sonra ortalıkta dolaşsamıydım diye düşünüyorum ama ben memnunum yaptım jinglemi yedim banımı herşey adilce oldu ben yaptım hinlik aldım cevabımı benim lafın herşeyi yapıpta hala dolananlara ben diyorum yaptım asla gocunmam ama ben bilmezdim jingle ney beni kim teşvik etti buna, bana 6 skill patlatan orc wariorlar... senle böle bi tartışmaya girmek istemiyorum daha fazla ve sözlerime burda son veriyorum istediğin cvp ı atsanda hadi herkese eyvallah......
Sosyal ağlarda paylaş

benimle tartışmaya girmene gerek yok zaten sana söyledigim birşey yok sadece bu bölümden birisi banlanmış bende teşhir ediyorum. sanada açıklama hakkı sunmuş oldum. niye yaptın yada yapmadında haybeye mi ban yedin bunları açıklayabilirsin istemiyorsanda açıklamayabilirsin sana kalmış orası.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu ne demek ya "ben seni cz de görmüştüm sen benden kaçmıstın"!!!!
Yanlıs hatırlamıyosam Duffer sın.Tabii ki kaççak hasmez bunla nie övünüyosun ki?
Sen bi 8 kişililk party arasına gir adam al kaç bunu yapabilcekmisin?
Ama warior yapar.Duffer da her zmn Warior u kaçırtır.Bunu ben mi sana ogretcem.
Jingling i bende denedim.Cok mu utanılcak bişi?
Sanki herkes oyunda kurallarına göre oynuorda gelmiş burda yazıosun.Bence yazman gereksiz.Cz ye bi kere cık bir sürü macro combo, speedhack görürsün.Homeric in banlanması da buraya yazılmasını gerektirmez ki.
sole bu durum yaratmak istemişsin.
"ehehe homeric e bakın jingling yapan adam tanıyın" falan
bende jingling denedim benide teşhir et.[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 06 Ağustos 2005 12:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 06 Ağustos 2005 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 06 Ağustos 2005 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 06 Ağustos 2005 12:27 tarihinde demiş ki:
abi şu ne demek ya "ben seni cz de görmüştüm sen benden kaçmıstın"!!!!
Yanlıs hatırlamıyosam Duffer sın.Tabii ki kaççak hasmez bunla nie övünüyosun ki?
Sen bi 8 kişililk party arasına gir adam al kaç bunu yapabilcekmisin?
Ama warior yapar.Duffer da her zmn Warior u kaçırtır.Bunu ben mi sana ogretcem.
Jingling i bende denedim.Cok mu utanılcak bişi?
Sanki herkes oyunda kurallarına göre oynuorda gelmiş burda yazıosun.Bence yazman gereksiz.Cz ye bi kere cık bir sürü macro combo, speedhack görürsün.Homeric in banlanması da buraya yazılmasını gerektirmez ki.
sole bu durum yaratmak istemişsin.
"ehehe homeric e bakın jingling yapan adam tanıyın" falan
bende jingling denedim benide teşhir et.

illaki sazanlık yapıcaksan , önce bişeyler ögren sonra atla. 3 post laf yemişim topicten dolayı onu açıklayan bir cümle yazdık o mu battı sana? ki zaten bende sadece duffer yok. dufferı istisnai durumlarda kullanıyorum, normalde sinle oynuyorum. Ayrıca benim söylediklerimi anlayamayacak bir yapın var onun için benim ne yapmak istedigime dair lütfen yorum yapma. Bu bölümden bir arkadaş banlanıyor , bende bunu buraya yazıyorum nedir yani sana bu kadar batan? sen banlan senide yazim, ben banlaniim benide yazsınlar. Homeric iyi bir arkadaşımız (en azından forumdan tanıdıgım kadarıyla). eskiden böyle birşey yapmazdı nickini ban listte görünce bende şaşırdım, başkasına bakarken gördüm bende buraya yazdım. zaten ben onunla konuştum anlattım , olayı uzatmanın alemi yok. bundan sonra yazdıklarımın altına -shadowfax için açıklama- diye not düşüp açıklamasını yapıcam. zamanında seninle tartıştık diye her postuma dadanıyorsun nedir alıp veremedigin?

bu arada nedense başkasına laf ettigimde herkes hahaha hihihi modunda ama o gülen kişiyi hedef aldıgımda bi alınmalar , duygusal tepkiler fln nedir yani bunun olayı? bize dokunmayan yılan 1000 yaşasın modu mudur nedir. (bu son paragraf ne shadowfax a nede homerice yazılmıştır. genel olarak bikaç arkadaşa msg olarak yazdım.)[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Ağustos 2005 14:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Deli hile yaparım,bak diablo 1 dede dupe yapardım,
yere parayı atıyorsun,uzaklasıyorsun,parayı secip tam alacakken potionlardan birini kaldırıyorsun,dadaaam parax2.

Denedim diye söylemem şaka amaçlıydı,1sene önce denedim,Bu oyunu artık oynamıyorum,Çalışmadığını belirtmek amaçlı söyledim.

Hile yapanada helal olsun.
Sistem izin veriyorsa oyuncunun suçu yoktur.
+birşey daha söyliyim,ücret ödeyerek oynayan insanların olduğu bir oyunsa bu eğer,bu kadar bug ve hile nin olmasıda trajikomiktir.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 06 Ağustos 2005 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek yaşamda sistem ,intihar komandosu olmanada , toplu katliam yapmanada izin veriyor ama sonunda ya öldürülürsün yada ömür billah hapiste kalırsın. dogrulugu tartışılmayacak şeyler var. sonucuna katlanırım demek pek mantıklı gelmiyor bana tabii seçim meselesi.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakın ya ne kadar hile öğrenseniz o kadarını kullanırsınız. Yapmam diyenler de hile bilmediklerinden dolayı yapmıyolardır. Düp bilsem bende yaparım. Enayimiyim ben. Herkes yapcak ben yapmıcam. jingling te yapıyorum evet..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

evet halksın hasmez.Gercekten bişi bilmiyorum.Senden ögreniyorum herseyi :P

Bide hemen hakaret ediyosun.Sebebi ne anlamadım.Hemen bana sazan diosun.batıomu falan diosun.Sana ben bu hakaret dolu postuna senin gibi cvp vermesinide bilirdim ama ben bole senin gibi konusrak post atamam.[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...