Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macro ??

KnuCkLeS

Öne çıkan mesajlar

ben bi heal macrosunu biliyom priest yürürken vokerın arkasında harpydeyken heal basıyo çüş demiştim ...ama çok belli oluyo macro olduğu (yürürken bastığı için priestin ayaklar donuyo am ilerlemeye devam ediyo) GM yakalarsa enseleniyo ama bu günlerde hackshield'den dolayı bu tür macrolar uskoda çalışmıyor....[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

İştiraksiz makro için Actool.
Eski konularda olması lazım biraz arama yaparsan bulursun.Hatta priest ve archer için hazır makrolarda vardı.
Düzeltme:hackshield olayını unutmustum,calısmayabilir.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 07 Ağustos 2005 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Buzi, 07 Ağustos 2005 13:27 tarihinde demiş ki:
İştiraksiz makro için Actool.
Eski konularda olması lazım biraz arama yaparsan bulursun.Hatta priest ve archer için hazır makrolarda vardı.
Düzeltme:hackshield olayını unutmustum,calısmayabilir.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 07 Ağustos 2005 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]

Hackshieldi bypass eden programlar var.Hatta aylık 10$ daha.Bunun anlamı insanlar macro kullanıyorlar.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...