Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce?Papermi ? yoksa Normalmi?

raul7fb

Öne çıkan mesajlar

640 vuran paper mı olur ya. ben de tekrar papera döndüm staff yaktım iki kere wizard +7 yaparkene şimdi elmdi woodstaff+3 var keocondan çıktı :D 3 str bonus. bununla bile 750-1000 vuruyorum novayla insana. +8 wizardı düşünün veya +8 lyacon :D (çok aştım :D )[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

büyüksün abi :adore:
vurduğun adamın resist i 0 bile olsa sen o staff la adama 1000 vuramazsın. Vurabilmen için absolute power olması lazım (daha hiç kullanmadım ama insanlara atağı arttırıomu bilmiyorum)
bende +7 lycaon varken en fazla 997 gördüm sen wood staff la nasıl vuruyosun hayret[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

onlar savaşta 2x iken di bende 168 resist var (yanlış hatırlamıosam) orc lara 2x güç veriliodu önceden bana crydan , merlin1st , prisoner fln hepsinin vurduğu en fazla 1200 lerdeydi . bu 2x neden diye sorarsanız .
yeni bi uygulama vardı üç kere savaşı ardı ardına kaybedene eşitlik olsun diye lunar gate içinde güçleri 2 kat artıodu invade olduğu zaman normale dönüodu.
belki sana pfil alchemy fln o kadar vurmuştur . onların lvl leri artık 70 ve adamların itemleri gerçekten çok sağlam
tabi en önemlisi adamlar hem paper hemde 70 lvl. [signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 18 Ağustos 2005 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

paper = ziyan .....cok saglam def ve hp veren uniqlerin olmadıgı surece , hele hele +6 dagger def mage hat'in olmazsa ve de saglam bi beltin (iron glass skeleton) bence ziyansın.
Ha bu itemlerin olmadan da cok dmg verip cok adam alıp np kasabilirsin ,ama kasacagın sadece np olur Karizma degil !
Sonra asasların dillere düsersin ," lan dün su mage varya hani xyz ,laaa 1 combo koydum yeri optu 25356 dmg koydum spike la " Ama tabii paper olmazsan elxiir +6+7+8 mutlaka olmalı BENCE!
ama ki o bahsettigim türden saglam uniqlerin varsa iste o zmn
hic durma paper ol derim...iste o zaman hem karizman olur hem np'n.

[Bu mesaj megakill tarafından 19 Ağustos 2005 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER
PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER
PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER
PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER PAPER[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...