Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combohack dienler bunu okusun

zzz

Öne çıkan mesajlar

The combo has been discussed by GMs and constables. KOLadmin has now stated that this should be allowed.
We will NOT Ban for this!
Macro combo, jingling/glitching to move faster is still bannable

yazıyı ko nun resmi sitesinden alıntı yaptım ... combo nun Gm ler tarafından tartışılıp konuşulduğu ve KOLadmin tarafındanda combo için izin verildiği hakkında ufak bir yazıdır.

We will NOT Ban for this! ( combo yapanlar banlanmıcaktır )... hayırlı olsun ne diim cz de kolay gelsin.... bu olay çok kişinin canını yakcak sanki şimdiden içime doğdu...
Sosyal ağlarda paylaş

iyide combo zaten ban sebebi değildi ne zamandır. Ama program ile combo ban yemene sebep oluyodu. Legal şekilde yapılan ve legal şekilde olmayan combolar zaten anlaşılabiliyor.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasterderken ztn normal comboyu kastetmedim normal combonun bi sınırı wardır kaç kere wurabilrsnki sayılıdır bu ... ama cz de çoğu kişi artıq aşmış arkaya arkaya 5 6kere 700 wuran adamlar war işin .okunu çıkarıolar e buda ban yemicekse bundan sonra way halimize yandık ki ne yandık .....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 17 Ağustos 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı ss almayı unuttum ama pot bi defa anca basabildim lf basana kadar adam indirdi beni :D

+1

1500hp scroll + 1000normal hp 2400 2500ciwarlarında oluo bnm hp şimdi elinde ne olursa olsun +8/80shard 2tanede olsa
1 2 saniye içinde kesebilecek assasin normalmi yani tanıdınız böle bi assasin warmı warsa allahaşkına banada öğretsin bnde assasin kasmaya başlayam combohack yani resmen bunların önüne geçilmesini istiorum sadece fazla bişemi istiorum acaba....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı ss almayı unuttum ama pot bi defa anca basabildim lf basana kadar adam indirdi beni :D

Bunu yapan bir wariorsa ki damagelardan warior olduğunu anlıyoruz. Ben hala böyle bir combonun olduğunu düşünüyorum. Tam emin değilim ama bunu yapabilenler var.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzz, 17 Ağustos 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
said:

+1

1500hp scroll + 1000normal hp 2400 2500ciwarlarında oluo bnm hp şimdi elinde ne olursa olsun +8/80shard 2tanede olsa
1 2 saniye içinde kesebilecek assasin normalmi yani tanıdınız böle bi assasin warmı warsa allahaşkına banada öğretsin bnde assasin kasmaya başlayam combohack yani resmen bunların önüne geçilmesini istiorum sadece fazla bişemi istiorum acaba....

f9 warrior
:D
ve eger dd yoksa kafanda defans scrolu basmayı unutrsan iki +8 shardlı adam seni bi spike bide thrustun yarısıyla indirir zaten :D benim dedigim warrior ard arda o kadar sd cakması ve ben lf basarken yapması 700 ün altında vurmadı adam bana zr bile yapmıor yada adam baan sırf zr yapıordu :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı

F9 lwl 70 ztn o ayrı + o aşmış bi warrior :D normaldir ztn defense fln dayanmaz o adama çok denedim kesmeyi ama sol altta hep ***F9 Devil has defeated die başlıodu :D ... ama assasin nasıl yapar bunu ? bi yandan ben heal yapıom ama arka arkaya dewamlı çok yüksek damage werio....[signature][hline]Nation: Karus
Job: Mage
Lwl: 6x
Np: 1xxxx
Nick: BesT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzz, 17 Ağustos 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
said:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı

F9 lwl 70 ztn o ayrı + o aşmış bi warrior :D normaldir ztn defense fln dayanmaz o adama çok denedim kesmeyi ama sol altta hep ***F9 Devil has defeated die başlıodu :D ... ama assasin nasıl yapar bunu ? bi yandan ben heal yapıom ama arka arkaya dewamlı çok yüksek damage werio....

Dual +8/80 shardla diorsun eger varsa dual +8/80 shardın bence bi assasin açmalısın :D

Bi Ark yolladı bak bakalım yapabilomu assasin :P

[spo1=CZ][/spo][signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 17 Ağustos 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bidenede ben koyam :P spoiler yapamadığım için sry o yüzden link weriom ....
[spo1=Spoiler][/spo][signature][hline]Nation: Karus
Job: Mage
Lwl: 6x
Np: 1xxxx
Nick: BesT

[Bu mesaj zzz tarafından 17 Ağustos 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaKsi tarafından 17 Ağustos 2005 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...