Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkler!!!!!

KaSiMPaTi_1

Öne çıkan mesajlar

Bakin oyunda dupehackküfür ve oyunun dili dışında dil konuşan Türk ler var oyun USKO yani amerika lilarin ingilizce bir bakıma ana dil.Örneğin harpy sabah akşam ks hatta 2 ay gibi bir süre sabahları böyle lvl kasmamak için sabahları uyudum geceleri kastım ve bana neden böyle yapıyorsun seni çok az görüyoruz artık vs diyen arkadaşlara anlattıklarımda bana bir savunma yapamadılar yapamazlar haklıyım cunku.Xigenon u humanlarda 1 clan halletti... dupe+8 100% scroll lar vs.

diez , ares onları bılmıyorum

Beramus ta bı cafe clanı dupe u yayanlar turk cafe si

yani bazı şeyleri savunamazsınız benım turklerı sevmeyen bır cok arkadasım var ama onlar genelleme yapıyor kişiye ozel yapamıyorlar cunku parmakla sayılacak kadar az degil oyunu bozanlar haksızda degiller ben ingilizcemi oyundakı arkadaslarım sayesinde geliştirdim ben onlarla party chat te ingilizce konusurken adamın bırı ne diyor bu ...... cocukları diye kufur ediyo halbuki arkadasla oylesine muhabbetteyiz ne yaparsınız boyle bırsey olsa ?[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

iyide kardeşim başkaları yapıyo olan bize alıyo al işte girmek istedigim clana giremiyorum adam türkleri almıyo a.c afedersiniz o.ç ları yuzunden her sey türkleri buluyo iyi olanları filan işte nise sora adamlar tabi koyacak ATATÜRKüN fotosuna goblin resmi sonra sinirleniyoruz abicim sacmaladım heralde :)off offf anasını bea[signature][hline]İşte Bunu Seviyorum=Plaklar
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istedigim şey şu arkadaşlar, aslında konun bir başlangıçı var tabiki malum "turkler başlıklı konu"... aralarında konusuyorlardı ve polonyaca konusuyorlardı ve kelime aralarındada "Turks" diye geçiyordu bende partiden ZZZZZZZZZ yaptım... Bu aslında bu tip buyuk klanların surekli konustukları konuslar daha oncede yaşadım bunu ben... Benım yaptıgım ZZZZZZZ'ın ustune ki surekli TURK oldugumu soyluyorum ve benı bılıyorlar.... Neyse bunun ustune Lezzie (illuminate) Hurr1 senin turk oldugunu biliyoruz sen gerçekten iyi bir turksun dedi... Peşindende İnsomnia dan Delphin özelden msj attı... Şimdi demem o ki nie herkes kendini yada turkleri bu şekilde kabul ettirmiyor nie herşeyin p...tlugundalar onu anlamıyorum... Şu konusulanları butun turklerın dedırtmesi lazım bence........[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok sen anlamıyon yaw abi türklerden baska dupe yapan varmı ben bilmiyorum görmedim.Nerde hile yalan dolan varsa türklerde arkadaslar alınmayın sakın sende haklısın dedirtmemiz lazımda yani 10 kişiyle veya 100 kişiyle türklerin seyini mi düzelticez[signature][hline]İşte Bunu Seviyorum=Plaklar
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her milletten iyi yada kotu insanlar var... Dupeyi turkler yapıyor die birşey yok ayrıca yıgınla kişi (yabancı) dupe yapıyor yaptılar zamanında, ks yapan yabancıda çok gordum...

Birşeyler duzelecekse eger bu kişilerin elinde az sayıda insanlada olsa bu imajı silmemiz lazım...

Gordugunuz Cz de harpy partisine beni PM atıp çagırıyorlar o insanlar... Partilere turkler giremezken alınmazken beni bu şekilde çagırıyorlar anlatmak istedgim şu benım işin özeti bunu herkes yapabilir... Yeterki kişiler istesin turkler kotudur, ks cidir, kufurcudur, dupecidir dendigi zaman, yanında ama hepsi degil kesinlikle iyilerde var denılmesi bile bence buyuk bir adımdır, ben bole dusunuyorum... Bunu cogalttıgımız zaman zaten bu birkaç ırkçı Turk dusmanlıgı birkaç kişi dışında ortadan kalkacaktır....

Lupin o 8. yerdeki skill Master skill Absolute Power.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911, 20 Ağustos 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
Bakin oyunda dupehackküfür ve oyunun dili dışında dil konuşan Türk ler var oyun USKO yani amerika lilarin ingilizce bir bakıma ana dil.Örneğin harpy sabah akşam ks hatta 2 ay gibi bir süre sabahları böyle lvl kasmamak için sabahları uyudum geceleri kastım ve bana neden böyle yapıyorsun seni çok az görüyoruz artık vs diyen arkadaşlara anlattıklarımda bana bir savunma yapamadılar yapamazlar haklıyım cunku.Xigenon u humanlarda 1 clan halletti... dupe+8 100% scroll lar vs.

diez , ares onları bılmıyorum

Beramus ta bı cafe clanı dupe u yayanlar turk cafe si

yani bazı şeyleri savunamazsınız benım turklerı sevmeyen bır cok arkadasım var ama onlar genelleme yapıyor kişiye ozel yapamıyorlar cunku parmakla sayılacak kadar az degil oyunu bozanlar haksızda degiller ben ingilizcemi oyundakı arkadaslarım sayesinde geliştirdim ben onlarla party chat te ingilizce konusurken adamın bırı ne diyor bu ...... cocukları diye kufur ediyo halbuki arkadasla oylesine muhabbetteyiz ne yaparsınız boyle bırsey olsa ?

o cafe bursa'da ....[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 20 Ağustos 2005 10:37 tarihinde demiş ki:
neden hep 17 yaş altımı ks filan yapar
hem bu işlerin yaşla alakası yok
sanki tüm ks yapanlar
ks yapmadan önce :
17 yaş altıyım ben mi diyor ?
hem neden 17 ?

Ko oynayan kesim genelde 17 yaş altı.
Neden ücretli(genelde belirli bir yaş isteyen) oyunlarda türklerin adı çıkmıyor.
Gayette yaş ile ilgili.
Kişliği oturmamış ego tatmini peşinde en über ben olcam mantığıyla oynayan bir dolu çoluk çocuk var.[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 20 Ağustos 2005 09:50 tarihinde demiş ki:
türklerden baska dupe yapan varmı ben bilmiyorum görmedim.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ks nin Dupe nin yaşla alakası yok.İstisna felamde değil.20-25 yaş arası dupe Ks yapan adamlar gördüm cafelerde.Yani yaş meselesi değil.Ne meselesi bende bilmiyorum.Zaten oyunun boku çıktı.Neden halen daha oynanmaya çalışılıyor anlamıyorum.

Ultima Online oynayanlar vardır elbet.Free Serverların %98 inde bir süre sonra oyunun moderatorleri bu işten sıkılır ve serveri sallamaya başlar.Sonra ne olur speed hack injection gibi 3rd party program kullananlar çoğalır.Serverda isyan başlar sonra bırakanlar gidenler.En sonunda Gm ler serveri kapatır.En az 20 serverda ultima online oynadım.Hepsinin sonu aynı şekilde olmasada büyük oranla aynı yolla olmuştur.İnşallah bu knight online dünyasının da sonu free uo shardları gibi olur.İnşallah diyorum çünkü bu oyun gözlemlediğim kadarı ile insanlarda zevk hırs gibi duyguları değil sinir stres gibi duyguları tetiklemeye başlamış.Bir yerde bağımlı olmasada alışkanlık olmuş bünyelerde.Ben fazla kapılmadım bırakmam kolay oldu.Çünkü oyun her bakımdan fazlasıyla eksikliklerle dolu.

Bunun gibi bir oyunun bu kadar çok tutulması çok mantıksız geliyor bana.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

hala mı devam edıonuz bu geyıklere ya kım duzelttı de sız duzeltcenız yada kaç turke ıı dedıkte arkamızdan vurmadı lutfen bosverın ya geyıq oldu sadece bu konular dısarıda hayt varmıs ben yenı fark ettım hele de oyundan reel e gecenparaları yedıkce dah da zevk aldım tavsıye ederım[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...