Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıktım yahu archerız diye KS ci diyenlerden....

Dandanakan

Öne çıkan mesajlar

Şöyle bir yaygın inanış peydahlanmış,CZ de archer KS yapar diye...
Haftasonu iki olay yüzünden kafam attı...
Tekinde acaip lagli savaş ardından,yine acaip bir lagde istila ediliyoruz,ben DK tepesine gitmiş,kristal altına yatmaya koşuşan humanların Brethe gidiş yolu üstüne konuşlanmışım,bir kaç warrior,sin,mage de var...Lagden zaten kimin ne yaptığı belli diil,n00b bir mage başladı ana avrat sövmeye,beni KS liyosun diye...Ulan hıyar ne KS si,zaten geçenlerin çoğu benim için tek atışlık artı lagden zaten kimin ne yaptığı belli diil,senin beni KS lemediğin ne malum...
Hadi onu geçtik CZ de elemanın teki herkes senden nefret ediyo dedi,çok KS yapıyorsun,hadi bismillah oldum...Yahu zaten ya humanlar bizim townı basıyo,ya da biz topluca 20-30 kişi human town ı basmaya gidiyoruz,genelde de yarı yolda meydan savaşı oluyor...Herkes herkese saldırıyo,kim denk gelirse o alıyor,ben niye archerım diye KS ci oluyorum???Bizim town basılır,millet kıçını gerip ortada yatar,benim gibi bir iki okçuyla,bir kaç mage kıçını yırtar,healerı,novacı mageleri yatırmak için...Ama onca uğraş,didin,sonra kazandıklarına da millet la etsin...
Yahu son vuran yerine en çok hasar veren alsaydı NP yi,yeminlen 2 kat NP im olurdu...Şu anda atak verdiğim 5 taneden 1 tanesi ancak benim oluyor ki atak verdiğim o 5 inin en az 3 ünün yarısından fazlasını ben bitirdikten sonra birileri götürüyor...1500 küsur atak var,aylarımızı verdik item yapmak,kendimizi geliştirmek için,sonunda adımız KS ciye çıktı...Herkes herkesi,her sınıf her sınıfı KS liyor arkadaşlar bu oyunda,yok öle archer KS ci diye birşey...KS ci arıyorsan magelere bakıcaksın,bir novada 4-5 tane indiriyor yeri gelince,millet uğraşsın,indirsin,yap ortaya bir nova götür hepsini...
Siz siz olun archera KS ci demeyin :) haa elinde hornxle,ironxle CZ de gezen çömez bir archer olur,onu anlarım,zaten adamın tek başına damageı yeterli diildir,yahu elimizde oyunun en iyi bowlarından biri var adamlar hala bize KS ci diyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence KE gelene kadar archer = ksci
Ke de bir çok yeni bow türevi olcak +1 i 130 ap gibi o zaman archerların önemi artacak ,ksci olmayakcalar.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Burial archer = KS ci diyorsun da,bende gayet samimi olarak diyorum ki 5 tane atak verdiğimin 3 ünün canının çoğunu ben alırken sadece 1 i benim oluyor...Gayet te samimiyim...
Archer = KS ise mage = ?
KE de yeni bir bow felan da geleceğini sanmıyorum,hele totamic hiç gelmez tahminim,archer aşırı kuvvetli olur eğer gelirse...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dandanakan, 15 Ağustos 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
Burial archer = KS ci diyorsun da,bende gayet samimi olarak diyorum ki 5 tane atak verdiğimin 3 ünün canının çoğunu ben alırken sadece 1 i benim oluyor...Gayet te samimiyim...
Archer = KS ise mage = ?
KE de yeni bir bow felan da geleceğini sanmıyorum,hele totamic hiç gelmez tahminim,archer aşırı kuvvetli olur eğer gelirse...

Sen 1 andan bahsediyorsun ben genelden bahsediyorum.
Archer = ks[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

1v1 bir olaya girilmediği müddetçe ki sinler yada BPler dışında pek girilmiyor ve hatta sinlerle de 1v1 girilmiyor,yarısı yanında dufferıyla geziyor yada 2 sin beraber geziyor...
Yani bugünkü CZ ortamında ve şu durumda...
Warrior = KS
Mage = KS
Sin = KS
Archer = KS

Sen zannediyormusun ki bowda yada çevresinde ortada meydan savaşı dönüyorken indirdiğin warriorı yada sini sen tek kesiyorsun?50 tane adam vuruyor ona aynı anda...

İşin özeti CZ de herkes herkesi KS liyor,sınıfı yok bu işin...En komik tarafı ranking forumlarında millet listeliyor imzasının altında .... defeated .... şeklinde aldığı adamları,komik ötesi sadece...F9Devilinden Krakatoasına hepsini herkes yazabilir bu devirde...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dalmışım magelerin içine kafama nova yiyorum archer beyfendi arkadan kızaran elemana 1 ok alıyor.Daha ne olsun.
Solo pk yapamayan tek sınıf.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
Sosyal ağlarda paylaş

ben onu bunu bilmem kardeş archer=KS başka lafım yok biz mageler bir novayla adamın canını inidiririz arkasından sepell torn+impact hadi bilemedin adam hala kaçıyo yine blast atarız ama adam kaçarken canı az kalınca archer ordan kafasını uzatır ve np yi çalar bu 2162817387241 kez başıma geldi herseferindede bu yüzden küfür ediyorum...(normalde oyunda hiç sinirlenmem beni öldüren adama bile kızmam...)
Hadi anlarım adam baştan canını azalttı ve sonra indirir helal olsun derim ama adamlar sırf KS ci.. bide bazıları npyi çalınca pm'den gülücük fln atınca iyice deli oluyorum...
birde warriorlar Ks'ci dienlere fln gülmekten katılıyorum...bu oyunun kralı warlar,sinler ve azcıkta bplerdir..mageler sadece yol açmak için işe yararlar archerlar ise z N r yapar ve ksden başka bişey yapmazlar bigünden bigüne archerin savaşı kurtardığını gördünüzmü_?[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ewt böle yamultmuşlar büzmüşler elflerin bowlarına benziyo hepsi dah güzel aslında bide elixir stafın tipi çok güzel:...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 18 Ağustos 2005 19:13 tarihinde demiş ki:
@Burial
Ke de yeni bow yok hacım,130 luk bow gelirse herkes archer olur zaten:D dengeler altüst olur.Koyamazlar yani.
Ama şu var,yayların şekil şemalleri değişik.Daha cafcaflı falan.

eet gördüm değişik şekillerini, 130 luk bowuda kurduğumuz serverda görmüştüm.Sanırım KE de edit her npc de 8 sayfa yer var ama 2 sayfa item satılıyor neden editliyorlar ,bırakın kolay olsun pffff[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
Sosyal ağlarda paylaş

Ke dediğiniz Japko dur kardeşim girin bakın yani zor bişey değil.

Çok merak etmeyin öle çok fazla değişiklik yok haritalara daha süslü yeni itemler şekiller bi kaç yeni yaratık 2 tane harita kral kraliçe
Buna genişleme paketi deniyor bide.
heheh
Ben bi genişleme paketi duydum 1. oyunun 4 katı büyüklükte ve çok fazla yenilik içerdiği için oyunu 2 yaptılar
Adını unuttum şimdi devasa online robot silah yaratık ve acaip serseri mekanlar var.[signature][hline]LvL 56 PaPeR MaGeS=BeRaMuS
Lvl 30 AsAsSiN=XeNoN,CyPeR
Lvl 35 ArCh=BeRaMus

!!!HER KES BİR GÜN 60 LVL OLACAK!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 18 Ağustos 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
ben onu bunu bilmem kardeş archer=KS başka lafım yok biz mageler bir novayla adamın canını inidiririz arkasından sepell torn+impact hadi bilemedin adam hala kaçıyo yine blast atarız ama adam kaçarken canı az kalınca archer ordan kafasını uzatır ve np yi çalar bu 2162817387241 kez başıma geldi herseferindede bu yüzden küfür ediyorum...(normalde oyunda hiç sinirlenmem beni öldüren adama bile kızmam...)
Hadi anlarım adam baştan canını azalttı ve sonra indirir helal olsun derim ama adamlar sırf KS ci.. bide bazıları npyi çalınca pm'den gülücük fln atınca iyice deli oluyorum...
birde warriorlar Ks'ci dienlere fln gülmekten katılıyorum...bu oyunun kralı warlar,sinler ve azcıkta bplerdir..mageler sadece yol açmak için işe yararlar archerlar ise z N r yapar ve ksden başka bişey yapmazlar bigünden bigüne archerin savaşı kurtardığını gördünüzmü_?

Ne kadar enteresan...CZ de 1v1 araki bulasın...İki grup ya bowl etrafında kapışır,ya townlar basılır...Her halukarda n tane adam n tane adamla karşı karşıyadır,n tane adam o n tane adama saldırır...Buna rağmen hala yanda öldüren ismini kendisi görünce,o adamı sadece kendisinin öldürdüğünü sanan safların olması güzel...Yok nova atıyomuş ta,ardındn torn,impact yapıyomuş,senin o son vuruşu yapıyor dediğin archer o arada muhtemelen ona 4 tane SH sallıyordur Allah bilir...Ben de sana anlatayım mı magelerden kral KS ci olmadığını bu oyunda,9999999999999 kere başıma gelen olaylardan...Ben küfretmiyorum ayrı,çünkü CZ de doğal bu,herkes herkese saldırıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım archer = ks nedir bu ya? Ben archerım şuana kdr 100 adamla savaştım sayalım inanın %70 nin canını ben bitiriyorum başkası tarafından öldürülüyor. Bu beni sinir krizine sokuyor. Zaten archerda bir süreklilik combosu yok zırt pırt mana bitiyor mana içene kdr 1 atış gidiyor o sırada zaten %99 ks leniyorsun. Ama şöyle bir olayda var solo takılmayıp ks ye kasan archerlarda var ki baya başarılı oluyor. Çünki archer durduğu yerden %100 başarılı vuruş yapıyor ve düşman atış sınırını geçene kdr sizden asla kaçamıyor. Böylece hareketli olan düşmanı ks lemeye gelen sin & warrior vb vb. hasarı veriyor ve son vuruş yine sizde. Ama bu olay tamamen şansa bakıyor öle kolay değil sırf ks ye kasmak. Ben şahsen en çok np yi town ın önünde insan bekleyen ork ları solo keserek kazanıyorum. Yada cz de meydan savaşlarının geçtiği bölgenin az gerisinde sürekli okluyarak kazanıyorum. 1 vs 1 de archer çok zorlanıyor neden çiçek böcek oyununda archer ın silahları aktif değil. 140+ ap li bi silahım olsa solo en kral adamı keserim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dandanakan, 19 Ağustos 2005 11:06 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3RoTh, 18 Ağustos 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
birde warriorlar Ks'ci dienlere fln gülmekten katılıyorum...bu oyunun kralı warlar,sinler ve azcıkta bplerdir..mageler sadece yol açmak için işe yararlar archerlar ise z N r yapar ve ksden başka bişey yapmazlar bigünden bigüne archerin savaşı kurtardığını gördünüzmü_?

Ne kadar enteresan...CZ de 1v1 araki bulasın...İki grup ya bowl etrafında kapışır,ya townlar basılır...Her halukarda n tane adam n tane adamla karşı karşıyadır,n tane adam o n tane adama saldırır...Buna rağmen hala yanda öldüren ismini kendisi görünce,o adamı sadece kendisinin öldürdüğünü sanan safların olması güzel...Yok nova atıyomuş ta,ardındn torn,impact yapıyomuş,senin o son vuruşu yapıyor dediğin archer o arada muhtemelen ona 4 tane SH sallıyordur Allah bilir...Ben de sana anlatayım mı magelerden kral KS ci olmadığını bu oyunda,9999999999999 kere başıma gelen olaylardan...Ben küfretmiyorum ayrı,çünkü CZ de doğal bu,herkes herkese saldırıyor...

ii sen ks yapmaya devam et... warlara ksci diyen adamdan ne beklenir... czde tabiki herkes dalıyo benim dediğim savaş ortamında...savaşta archerdan başka ksci yok çünkü....kısaca archerlar beleşçiden başka bişey değildir ne savşa kazandırır nede yol açar sadece ks yapar...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
Sosyal ağlarda paylaş

alakaya bak archer = ks o zmn neden böyle bir karakter var madem ks karakteri Gm ler bunu bile bile hala devam ettiriyor hemde ks yi engellemek istiyorlar. saçma sapan konuşmayın bence.CZ de yada savaşlarda KS diye bir şey YOKTUR. gidersin arenaya orda 1vs1 kapışırsın o başka ama CZ de adamın biri senin tarafından birine saldırcak sen o saldırana attack verceksın adamı öldürdüğün zmn senın adam sana niye KS yapıyosun diğcek hahahh şaka gibi o archer olmasa belki de sen ölücektin??? o zmn mage lerde KS ci olur Mage = KS niye archer ateş ederken son nova yada büyü ona gelcek öldürcek al sana ks ne farkı var...[signature][hline]HAYAT OFFLINE , KNIGHTONLINE
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Korneroth ben sana ne diyim :)
Archer ne CZ ye gitsin,ne savaşa katılsın o zaman,madem hep KS ci...
Mage den kral KS ci yoktur,ben de bu kadar söylüyorum madem...Toplu katliam gibi toplu KS yapar hem de...
Bana göre zaten ortada süregelen hiçbir çatışmada KS yoktur,ama birisi gidip archer=KS derse,bende eğer öyle ise Warrior=KS,Mage=KS,Sin=KS dedim,lafları bi tarafından anlama...
Bir de yahu CZ deki savaş ile Lunar war arasında ne fark var????Kıvırıyorsun ben War için kastettim diye...
Savaşlarda archer ne işe yarar diyorsan,ben seninle muhattap olmaya lüzum görmem,cahilsindir çünkü...
Ha bir de işin komik tarafı seni kimbilir kaç defa bir archer kurtarmıştır,ama ruhun duymamıştır :)
Devam aslanım...Sen novayla 3 kişi indirince,emin ol inenlerin hepsi de tek novalık eziklerdi :) Hey allahım...
Sosyal ağlarda paylaş

mage toplu ks yapar ama sonuçta yopluda katliam yapar...dediğim gibi savaşta mageler yol açar..war,sin ve bpler etrafı temizler ve iş biter...savaşın önemli noktalrında olmayan archerda sonradan gelip beleşe konur ...bu kdr kişi bilmiyoda sen mi çok ii biliyon_?Burial'inde dediği gibi archer=KS...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...