Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özel Modifiye :)

heroLion

Öne çıkan mesajlar

şahin 8-9 milyar eder,20milyarın daha var.
98 impreza 1.6 alıp üzerine 15 milyarlık modifiye ile deli olur.
gene 98 civarı bir honda vtec alıp üzerine 10 milyar modifiye ile gayet şık olur.
Neydi bi söz vardı,eşşeğe altın semer bağlasan falan,tam hatırlayamadım affedin :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya şahine veya honda vtec e öyle modifiye yapana kadar adam gibi 67-70 model arası mustangler var onlardan alırsın fazla bi para harcamana gerek yok motorunu yenilersin hem uzun ömürlü olur hemde güçlü motorun olur . Ayrıca motorunu nerden bulucam deme çünkü motoru yenilemekten kastım sanayiye götürürsün arabanı o motordaki aşınmış parçaları deiştirirler silindiri vesairesini hem dışarda kullanırsın hem dragda ayrıca o şahine yapacağın modifiye elinde patlıcak 15-20 yarış sonunda fazla idare ediceğini umma sakın

[Bu mesaj Kasanova tarafından 18 Ağustos 2005 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gercekten bu işe heves ettiysen, özel modifiyenin sözel kalmaması icin yazacaklarımı oku arkadasım, 20 milyar butcen var ise once kendine gundelik kullanacagın bir arac al geriye kalan kısmını sahinine yapacagın modifikasyonlar icin bir koseye ayır, ve sahinini a dan z ye okumaya basla. Turbo besleme,teyp takmaya benzemez bu tip araçlar için.Bos zamanlarında al arabanı sanayiye git ustalarla konus ahbap ol ve ise en dusuk kademeden gir, ustalara her zaman soru sor arada bi kac denyo cıkar lakin zamanla alısırlar, zamanı gelince al anahtarı dal motora ustan yanındayken kendini gelistir bu is bilgi,emek,zaman,sabır ve para ister cogu usta icin araban önemli degil cüzdanın önemlidir kolay lokma olmadıgını onlara hissettir neyin nasıl yapılacagını bilerek bu ise gir.Bircok parcayı araban icin bulamayacaksın bunları özel döktüreceksin makine mühendisi arkadasın varsa sana cok yardımı dokunur..Bircok defa motor patlatıcaksın üzüleceksin gün gelecek vazgececeksin ama eger basarırsan dünyanın en mutlu insanı sen olacaksın..Basarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
arkadaşlar şahine modifiye topici bu ve zevki farklı
şu aracı al bu aracı al diyorsunuz ya onlar bir anlam teşkil etmiyor. gereksiz yani o tip öneriler. neticede arkadaşın anlatmak istedigi dışarıdan bakınca normal şahin, ama ışıklarda yanına bi golf fln yanaştı diyelim golf böyle 2 ga verip artislik yaparken kalkışta şahinle tokatlamak ve zevk almak istiyor :)[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

Birsey yaparken mantik ararsin.Sahine motor anlaminda yuklenmek mantiksizligin en daniskasidir.Dis modifiye olarak istedigini yapabilir.Ama ben arkadasin canini seviyorum ve basina birsey gelmesini istemiyorum.Motora yuklenipde motor ilerde kaportasi geride kalan bir arabada olmasini istemiyorum.Onun yerine gider clio alir ona yapar eywallah derim.[signature][hline]Yemek yemek icin yasamamali,hayatta kalmak icin yemelidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Dyna, iyi hoş diyorsun da...
O şahin de Golf'ü oturacağım kenara derken 20 metre ötede motor paralandığı için dağılabilir, fren tutmadığı ve amörtisörler dağıldığı için öteki tarafa en hızlısından ulaşım sağlayabilir. 120yi gördüğünde sallanıp yolda danseden ve içinde hava akımından oturulmayan bir araçtan bahsediyoruz, spor araba olmaya yatkın değil hiç de. En ufak bir kazada neler olacağını düşünmek bile istemem. Sağlam olsa derse de motora gelinceye kadar bütün parasını bitirir arkadaş.

Kısacası bu işin astarı yüzünden pahalıya gelir. Gerçekten ısrarlıysa yapılmayacak iş değil ama zor. Bununla uğraşmak varken, daha kolay şeylere yönelebilir modifiye olarak, artı canı daha güvende olur, demek istediğimiz şey bu.[signature][hline]Rampaların ustası, Liv Tyler'ın hastasıyım.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...