Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard'a 2. kez laflar hazırladım ve haklıyım

MOSAD

Öne çıkan mesajlar

Dün Ragnaros serverındaki yeni charımla oynuyordum ve lagdan dolayı server shutdown olacaktı. Son bir kasışla lvl24 oldum ve skillerimi aldım ardından server kapandı.
Daha sonra açıldığında oyuna girdiğimde birde ne göreyim.. Lvl23'üm ve 24olduğumda aldığım kadar exp var. Ayrıca param gitmiş skillerim yok. Toplam 28k exp gitti ve sinir oldum. Hemen ticket attım yanıtı bugün geldi ve geri veremeyeceklerini yeniden kasmamı yazmışlar..
Şimdi bu yaptıkları doğrumu? Tek cuniplük bendemi bir tek benim başıma böyle bir şey geliyor.
Hadi 28k bir şey değil bir kaç saatlik iş ama bu yaptıkları sizce doğru mu?[signature][hline]Skullcrusher - Mosad Dwarf Paladin
Ragnaros - Mosad Undead Priest
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısı banada olmustu lvl atlamıstım o arada server down oldu geldım lvl eski lvl filan sonra devam kasmaya sonucta 10k exp ne kadar zaman alıcak ha doğrumu değilmi bilmem ama serverlar geri alınıyorsa vardır elbet bir sebebi geyiğine yapmıyorlar sonuçta

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 19 Ağustos 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baska bir oyun olsa kuskusuz halısın derdim ama soz konusu WoW ve Blizzard olunca is degisiyo. bu durumda mağdur oldugun acık ona lafım yok ancak blizzard ın yapabileceği bişey olsa hic uzatmadan yardım ederlerdi. o kadar sorun cozduklerini gordum/duydum ki benim gercekten guvenimi kazandilar. tabiki istisnalar vardır bir cok sikayet okuyoruz ama aynı anda herkezi memnun etmek bir anda herkeze ayrdım etmek pek mümkün görünmüyo[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şey benimde başıma geldi ve sonuna kadar haklısın (haklıyız).

Ama şimdi makul ve mantıklı olmak lazım. Blizz. ne olursa olsun asla ve asla bir oyuncuyu kayırıp diğerini mağdur bırakmamalı. Bu herşeyden daha korkunç olurdu. İnsanlar buraya para verdiklerine göre işin boyutu tazminat davalarına kadar ilerleyebilir -ki aklı başında hiçbir şirket küçük ihtimalli riskleri bile göze almaz. Bu durumda iki alternatif var: 1. Bütün herkesin sorunları düzeltilir 2. Kimseninki düzeltilmez. Rollback olduğu zaman bütün server'ın benzer sorunlar yaşadığı düşünülürse hiçbir şekilde Blizz'in elindeki iş gücü bunları düzeltmeye yetmeyecektir. Geri tek alternatif kalıyor zaten..

Söylenebilecek tek şey: Tüh.. Bunun dışında başka bişeyin olmasını beklemeyin. Haksızlığa uğramış olsanızda, Blizz'in en makul hareketi hiçbirşey yapmamak olacaktır. Siz de, ben de Blizz'i yönetsem alacağımız karar budur.

Ha oturup bekleyecek değiller tabi. Sunucu makinayı yenilerler, yeni HDD falan mı alırlar naparlar bilemem. Blizz. bunu fena yapmıyor bence. Bkz Al'akir ve 5 sunucuda yapılan değişiklikler. Baya rahat bir nefes almıştık..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...