Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bırakın şu usko yu , gelin japko ya

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

Ya ben yine kendimi tutamayarak aynı şeyi söylüyorum; Şimdi sen kendi kendini tatmin için masturbasyon yapmaya başlasan, o arada biri gelip sana bırak o elindekini gel bunu al eline dese, sen ne yapardın?????[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bu düşünce açısıyla sana anca bülent ersoy... bilmem anlatabildimmi..[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

[Bu mesaj KaKsi tarafından 12 Haziran 2005 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
kaisersoze, 30 Mayıs 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
Beyler , Türklere bu kadar hakaret , ban , edit , dupe , hack olan bi server da oynamayın sizde isterseniz artık .

Gelin japko ya , bi sürü yeni item var zaten , yeni haritalar , yeni yaratıklar , para kazanması çok kolay , abys dungeon da en fazla 3-4 kişi oluyo , goblinler yine oyle .

eslant gibi ayrı bi yer sadece lvl 60 lar için var . ve lvl 60 olana kadar verilen haritada da herşey var .

Geçen gün gezdim 3-4 tane ayrı ayrı harpy spawnı var.
ve hep boş oluyo !!!
dts ler ash knightlar hepsinden bi sürü spawn koymuşlar . lvl 15 ken bile harpy partisine girebilirsiniz .

üstelik hep söylendiği gibi lag 0 . zevk ala ala oynuyosunuz .

daha fazla uskoda ezilmeyinde gelin .

bunu daha önce 8721387942724 kişi söledi ama dilini bile bilmediğiniz ve çoğu japonun size sadece only japon dediği için partye almadığı insanlar topluluğu hala gelmemizi istiyorsunuz...madem bu kdr harpy slot cart curt var şimdiye kdr benim bildiğim sadece 1 tane lvl 60 olan insan rogue var...büyücüceycey bile tahminen 3-4-5 bilemedin 6 aydır oynuyo ama o bile çok online olmasına rağmen hala 57 yi geçemedi.:/(uskoda 6 ayda çok rahat 2 tane lvl 60 çar kasarsın...:D)..yani tam inigilizce patchi bile yok abi maradaon hangisiydi üstten 3.mü deyip diyar diyuar dolaşıyosunuz maradona gitmek için ...!ama maradaonu bulamıyor(gate ve vendorlar japonca olduğu için)her dolaşmanızda 15k-15k durmadan bayılıyopsunuz ..maradaona gidesiye 500k harcıyosunuz(japkoda oynayanlar 500k'nın değerini bilir çünkü burda ticaret etmek zor ...değerli itemler bile beleş dencek sevieyede(complete pant+6/10hp bonus=4mil)
japkoda sadece hoşuma giden fiyatlar gerisi boş bence şunun şurasında zannedersem 22sinde map japkoyla aynı olacak..yani boşu boşuna gelmeyelim kalsın lütfen bi dahada lütfen böle topicler açmayın giden gitti japkoya geri kalan USKOda mutlu.........saygılarla...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 18 Ağustos 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 18 Ağustos 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
silahlar itemlerin ucuzlugu enflasyon dusuklugu ks macro dupe jingling vs olmamasi edit char olmamasi canavar spotlarinin bollugu kolay level aksma quest bollugu daha cazip kildi japkoyu uskodan

KS türkler sayesinde artık ordada var:S ve macro yok mu_?
Aman allahım arada oyuna girip dolaşıyorum ama afedersin macro asıl burda var...adam macroyu çalıştırıp abyse kasıyo ,para kasıyo,item kasıyo...ama GM gördümü japonları enselemiyo sadece türkleri enseliyo..bunu en ii sphere bilir adamın 3 çarı macrodan dolayı banlandı:D ama japonları banlamıyo GM'ler..ırk ayrımı gibi bişeyler var heralde..only japon'da dediklerine göre....[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

gelmeyin gözünüzü seveyim gelmeyin japkoya başımıza bela oluyorlar %90 ı ...
japkoda mal çok para yok ekonomik bir sorun cidden bu piyasada para yok deli itemler var ama para kazanmanın yolu yok anca boss keseceksniz bişiler düşüreceksiniz öyle gelmeyin boşuna uskoda devam edin bende arkadaşların hatırına oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...