Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

İspanyol basınındaki yorumlar şöyle:

DIARIOAS GAZETESİ: Manchestar United’a 2 sene önce 10 milyon dolara mal olan Kleberson Beşiktaş’a 3 milyon dolara imza attı. Alkışlar Beşiktaş’a. Brezilya’nın en önemli orta saha oyuncularından birini transfer etti.

MARCA GAZETESİ: Ne Osasuna, Ne Espanol ne de Celta, Kleberson Beşiktaş’ı tercih etti. İspanyol takımları sadece laf üretti, Beşiktaş ise transfer. Kleberson bu sene Türkiye’ye damgasını vuracak. Onu izlemeye devam edin.

SPORT GAZETESİ: Kleberson İspanya’yı değil Türkiyeyi seçti. M. United’ın kıymetini bilmediği Kleberson Beşiktaş’ta omuzlarda taşındı.

EL MUNDO DEPORTIVO: Celta ’Aldık’ dedi, Espanyol, ’Geliyor’, Osasuna ise ’Bitirdik’. Avrupa’nın en önde gelen ortasaha yıldızlarından Kleberson gözümüzün önünde Beşiktaş’a transfer oldu.

bunu yazan ispanyollar akılsız, klebersonu man utd. ye alanlar aptal, brezilya milli takımına seçenler şapşal, transfer etmek isteyen ispanyol kulüplerinin başkanları beyinsiz ve şuursuz ama SIE (bu adamın sadece bu nickten dolayı uçurulması gerekli bence) akıllı..

gereksiz tartışmalara yol açan insanlara cevap vermek bile sacmalik. oturmuşuz klebersonu ailtonu tartışıyoruz..

ailton almanyanın en hızlı forveti ilan edildi almanyada yılın futbolcusu seçildi ve gol kralı oldu almanya gibi bi ligde

kleberson brezilya milli takımıyla 22 yaşında kupa kaldırdı, dicekler ki dünya üçüncüsü türkiyede de yedekler arasında ömer vardı mesela oda 3. oldu, bende dicem ki kleberson gilberto silvayla birlikte brezilyayı sırtladı.brezilya şampiyon olurken sadece ronaldonun rivaldonun attığı gollerle şampiyon olmadı bu takımın bi defansı vardı kalecisi vardı liberoları vardı orta sahası vardı.. odun gibi düşünmeyin..

bu adamlar kendilerini kanıtlamış isimler. türkiye ligine gelen su ana kadar les ferdinand'dan sonra en büyük isimler.. ferdinandın getirildiği sene fenerbahcewye neler cektirdigini herkes biliyo zaten fenerliler alısık böyle seylere bosverin.. yahu kleberson gelmis ailton gelmis türkiyeye hala kötü bu adamlar diye b.k atmakla mesgul insanlar.. ne demek aranan kan değil? ön libero arıyorduk ve kralını getirdik ön liberonun.. ön libero ille ölümüne terminator gibi defans ypması gereken bi adam deil.. giunti tipinde oyuncularda var.. eh tabi fenerde insan olmadığüı icin aurelionun neler yapabileceini ancak appiah geldikten sonra gördüğü icin fenerliler ön libero kavramını bilemiyolar pek kızmamak lazım..

türkiye ligi ile ilgili yorum ypamayı falan bırakıyorum ben.. beşiktaşın uefada yolu açık..

okurken hakikaten sinirlendim bu yazıları.. ne gereksiz insanlar var dünyada ya.. hakikaten boşa nefes tüketiyor bazıları..neyse onlarda insan boşverin..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu transfer fenerın ne denlı buyuk bır KAZIK yedıgının kanıtı oldugu ıcın bazı arkadaslar rahatsız oluyor.
Klasık fenerlı kompleksi
Evet besıktası cekemıyorlar cunku
1)SEREFLI IKINCILIGI CAMURA BATMIS SAMPIYONLUGA TERCIH edıyoruz
2)Sampıyonluklarımızı hakemlerle paylasmıyoruz.
3)amblemımızde ot vb. ısaret yok :) onun yerıne sanlı bayragımız var
4) 3-4 3-4 3-4 3-4
5)besıktas karsısında dustuklerı acız durumdan kurtulabılmek ıcın butun yedek kulubesını sahaya surduklerı gunler herkesın aklında.
6)Cunku bız halen BABA HAKKI gıbı ınsanları ornek alıyoruz onlar gıbı olmak ıstıyoruz.[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

Federasyonun hedıyesı ıkı sampıyonluk demen bu konuda ne kadar bılgısız oldugunu gosterıyor onlar bızım hakkımız olan sampıyonluklarda soke soke soke soke aldık[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

kleberson transferini chintonic ve sie gibi gereksizler sayesinde nerelere getirildigini goruyosunuz bu saatten sonrada bu konunun kitlenmesini istiyorum bu konuda pm atip alan yetkilisinden rica edicem...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kimse klebersonu beğenmek zorunda değil ki.. konuda herkes bi taraf olabilir ama klebersonun tutmayacağını söylemek suç olmamalı. bunu da hakaret içermediği sürece her şekilde dile getirebilir diye düşünüyorum. daha saldırıcı tutum içeren birçok mesaj gördüm fener aleyhine yoksa..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Aman bır fenerlıyı futbol konusunda kale alıp konusmak bıle gereksız Klebersona atmadıkları camur kalmadı ama aldıkları 8m luk arabın kosmaktan ote bır ıs yapmıcagını on lıberonun oyun kurmak gıbı bır gorevıde oldugunu anlamaları bu sezonun sonunu bulur.[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehe biz aptalız.. ama juve bizden daha aptal. 2 sezon ilk11inde oynattı appiah'ı. güvendi kendisine. italyaya gelişinden 6-7 sene sonra sonra dank etti: "ulan önlibero oyun da kurmalı bu oyun filan kurmuyor" sonra bize sattı.

işte appiahın transfer hikayesi :D[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 11 Ağustos 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
Appiah'ı hiç seyretmedin değil mi passanger? Koşmaktan öte bir iş yapamayacak diyip beni benden aldın da.

Dunku macdan sonra bu baslık altında Klebersona camur atmaya calısan Appiah ısımlı arkadasdan yedıklerı kazıgı yenı yenı anlamaya baslayan arkadaslara sozlerını hatırlatmak ıstedıgım ıcın bu baslıgı up lıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kleberson da appiah da kaliteli oyuncular.. kaç para edeceklerini zaman gösterecek.. 1 maçla 2 maçla hatta ve hatta 10 maçla bile sağlıklı değerlendirme yapılmayacağı kanısındayım..

ileriyi görmek adına tahmin yaparsam kleberson da iyi oynayacak appiah da..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 15 Ağustos 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
kleberson da appiah da kaliteli oyuncular.. kaç para edeceklerini zaman gösterecek.. 1 maçla 2 maçla hatta ve hatta 10 maçla bile sağlıklı değerlendirme yapılmayacağı kanısındayım..

ileriyi görmek adına tahmin yaparsam kleberson da iyi oynayacak appiah da..

Elbette bir macda degerlendırmek saglıklı deyıl yalnız ıkı oyuncunun mezıyetlerı arasında ucurum nıtelıgınde farklar oldugunu kabul etmek gerekır.
Basan top kapan kaptıgı topu TEK PASLA bos alanlara aktaran dıkıne oynayan KLEBERSON tam avrupada cagdas futbolun onlıberosu.Appiahın oyun tarzında ıse olumune pres var cok kosma var ancak takımı yonlerdırme konusunda ben Appiahın faydalı olacagını sanmıyorum bence Juvede bu yuzden appiahı elden cıkardı ustelık cok ıyı paraya.
Sosyal ağlarda paylaş

appiahla , klebersonu karşılaştırmak yanlış. ikiside önlibero olabilirler ama sonuçta önliberolarında kendi aralarında farkları var.

bırakın iki takım arasındaki farklı ön libero tiplerini.. orelyo ile ( yazılışını hala tam bilmiyorum :) ) appiah arasında bile ofansif ve defansif olarak büyük farklar var. appiahın iyi futbolcu olup olmadığını , ondan istenen şeyleri yapıp yapamadığı zaman görücez.

kleberson ise uzun zamandır beşiktaşta istenipte elde olmayan şeyleri yaptığı için ilk maçşında iyi bir izlenim bıraktı..

herşeyden önce bu iki futbolcununda ilerleyen zamanlar için önemli yatırımlar olduğunu unutmamak gerekiyor.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

Kleberson ilk maçında biraz abarttı gibi geldi bana da yine güzel oynadı yani helal olsun.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...