Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler bu dragon paramı vermıyo!!!

Kirvan

Öne çıkan mesajlar

sıparısımı iptal ettım 3 gun ıcınde gerı veıcez dedıler yatırmadılar 2 hafta olucak nerdeyse bı hatırlatma maılıde attım kac gun oldu hala ne para var ne cvp gıttı paralar nası bı cozum bulunabılır sızce[hline] Isto i dur i chuiyl
---------------------------------------------
Cs Clan: Clan
Revolution

---------------------------------------------
Join my Army!
Sosyal ağlarda paylaş

yok adamdan direk çekmişler parayı
sonra da siparişini onaylamamışlar kredi kartı bilgilerinden dolayı mı ne, e iptal edim demiş o zaman ona da 2-3 gün içinde paranı geri yatırırız demişler ama yatırmamışlar

aynı olay birinin daha başına geldi
Dominus haklıymış dragon hiç ama hiç güvenilir değil [ben birkaç kere sipariş vermiştim ama sorun çıkmamıştı =/]
Sosyal ağlarda paylaş

Dragona "paramı çekmişiniz ama oyun yok." tarzı bi mail at.Senden kredi kartı ekstreni mail yoluyla yada faks yoluyla iletmeni isteyecekler(ki ben fax öneririm ,daha sağlam.)Gönderdiğin akşam ;"istediğiniz oyunlar şu fiyata şu adrese şu kadar gün içinde teslim edilecektir." şeklinde bi mail gelecek.

Türkiyedeki bazı bankalar yurtdışına hesap sahiplerinin bilgilerini vermiyor bu yüzden bazı kredi kartlarıyla yurtdışından alışveriş yaptğınızda ,doldurduğunuz bilgilerin doğruluğunu kanıtlamak açısından ekstrenizi (üzerindeki bilgiler alışveriş yapmanıza yetiyor.) göndermeniz gerekiyor.

[Bu mesaj Sykronised tarafından 19 Şubat 2003 17:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...