Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

host ücretleri

Karizmaokan

Öne çıkan mesajlar

Drogyn sphere bi kere kardeşim stafftaki ismim Souldiver host TR host
100 kisi 150 milyon
150 kisi 200 milyon
200 kisi 250 milyon
300 kisi 350 milyon
remotolu olursa +50 milyon tatmin oldun mu bu bilgileri de Diomedes ten sana veriyorum camur atmaya kalkma sakın[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

su an drogyn kapalı para sıkıntımız var sahibi Diomedes ve Daimon ama Diomedes askere gitceği içinde hiç açılmayabilir.Nikomedya runuo kardeşim onun sahibi de baska bi arkadasımız benim Nikomedya ile alakam yok RunUO sevmiyorum eğer daha sorun varsa pm e gel cunku bu topic insanları yeterince sıktı[signature][hline]I'm sure of your ability
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

ya sen dedin demin 2min 10 max diye bilmeden konusuyorsun diye
neyse tamam bilmeden konusuyorum allahım yarabbim.
daha fazla tartismaya girmeyelim lütfen yoruldum haha benle ilgili mesaj atmada bitireyim arkadaslarla tartisin siz birazda hanfendi..[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life
Sosyal ağlarda paylaş

Gina geldi bu topici gormekten. Burasi bir tartisma platformu, atisma platformu degil. Herkez goruslerini 1 kere soylesin tamam ama niye ayni seyleri surekli tekrarliyorsunuz? Herkezin dogrusu kendine, neden kendi dogrularinizi karsi tarafa benimsetme ihtiyacinda bulunuyorsunuz ki?[signature][hline]SeXeN6.Net [Internet Services]
FILES.GEN.TR [New File Center]
Sosyal ağlarda paylaş

e ama herkes senin bilmedigini iddia ediyor o zaman ne yapacaksin herkese kafa tutmak yerine bildiklerini bir kez daha gozden gecir bence yada herkesin bildigi kendine diyip kapayalim konuyu

neyse bu konu cok uzar o yuzden burda bitirelim istersen dedigim gibi herkesin bildigi kendine kalsin bosver[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life
Sosyal ağlarda paylaş

Alis taKa yeterin artık harbiden bosu bosuna tartısıyosunuz bitsin artık bu konu ya eğer o kadar tartısmaya hevesliyseniz pm den msglasın lutfen

P.S. kimse yanlıs anlamasın garezim falan yok kimseye sadece topic artık sıktı iş kişiselle donuyo yavas yavas yanlıs yapılan.[signature][hline]I'm sure of your ability
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

Valla o bu hakkında yorum yapmayacağıma ama, Türkiye'de yaşıyorsak ve türkçe bir foruma üyeysek, hadi imla kurallarını geçtim, en azından kelimeleri düzgün yazın ya.

Hızlı yazmayın, düzgün yazın.[signature][hline]Those who don't understand Linux are doomed to reinvent it, poorly.
Sosyal ağlarda paylaş

uo için win makine şart öncelikle...
eğer win makine türkiye lokasyonlu dedicated satan varsa bana ulaşsın bi şekilde (uo sunucusu değil bakın dedicated yani makinenin tüm erişimi olacak)[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]

[Bu mesaj Dagger tarafından 19 Ağustos 2005 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...