Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalp krizi.

Divertissement

Öne çıkan mesajlar

Sağlıkla ilgili bir yer bulamadım hazır burda da genetikten bahsediliyorken aklıma takılan bir soru var. Kalp krizi genetik/kalıtsal mıdır? Benim babamın bütün dayıları kalp krizinden öldü, geçenlerde de babaannem geçirdi neyse ki atlattı, baba biraz evhamlı bu konuda kalıtsal diye tutturuyor. bana çok saçma geliyor bu bir hastalık değil ki bir anda olan bir şey. bu konuda aydınlatırsanız beni sevinirim.[signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelıkle babaannen ıcın buyuk gecmıs olsun.
Kalp krızının kalıtsal oldugunu pek sanmıyorum ben bana pek mantıklı gelmıor dogrusu..
Yanlıs beslenme alıskanlıkları yasadıgın yer ortam,Stres,üzüntü sebep olur..........[signature][hline]Eğer sen kendi kaderini cizebilecek kadar güçlü değilsen başkaları senin kaderini cizecektir ve sen buna karşı gelemeyeksin......
Sosyal ağlarda paylaş

Kalıtsal olabilir misal ailende kalp damarlarında bir problem varsa, vücudunuzda karakteristik bir yağ tutma şekli varsa, depresif bir yapı varsa... örnekler arttırılabilir. Sonuç olarak kalp krizini tetikliyen şeyler olabilir... diye düşündüm şimdi [ve koşarak fatura ödemeye gider][signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...