Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para çekmeden aktivasyon

ziplayan_kestane

Öne çıkan mesajlar

Dün bi bakiyim dedim, acc. frozen dı. Subscription akledim garantinin sanal kartıyla. Sanal karta 18 ytl koydum. Yazdım falan acc. açıldı. Oyuna girdim. Eksiye düşmediği için parayı çekemediler, dün oynadım oyunumu. Bugun tekrar frozen oldu. Sonuçta para cekmeden 1 gün oynamış oldum ne iştir?[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
a member of nMe, a Jedi Academy, Diablo II, Half-Life, Starcraft, Warcraft III & Call of Duty clan
Kaghan [Eternal Rage], Sylvanas
Osman [xxxx], xxxx pvp-rp
Sosyal ağlarda paylaş

ee o zmn bu işlem otomasyonluysa yani biri oturup bakıp çakmıycaksa hergun yapıp oynarım beleşe??[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
a member of nMe, a Jedi Academy, Diablo II, Half-Life, Starcraft, Warcraft III & Call of Duty clan
Sosyal ağlarda paylaş

rofl :P
Her sabah blizzardın laglı sitesine gidip işlem yaptırmaktan başka işiniz yok mu?[signature][hline](US Warlock forumlarından alıntı)
*Horde comes and starts charging*
me: SEDUCE THE SHAMAN!!!
42 lock starts to /kiss and /hug the horde.
me: No, I MEAN USE SEDUCE WITH YOUR SUCCUBUS!!!
lock: Ok but i have to soul stone my pet in case she dies.
Sosyal ağlarda paylaş

laglı siteye 5 dk da girip 5dk da çıksan(:)) 10dk ya 1 gün satın alıosun eahu[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahaha alırım tabe millete acc. satarım hergun 100 kşiye aynı seyi yapsam gunde 25 kuruştan aylık 7.5ytl eder kişi başı 750 milyon eder bana :D[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

var da ne kadar. hem hergun yapıcaımı kim söledi hergun oynamıorum bile :D sonuçta bu işlemler otomasyonlu çekemedi mi kapıo. çekemeyip kapandıgında alert veriosa da adam zort die banlamaz ki[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

30 kez carparsa tabe :p 1-2 den bişi olmaz sanırım para var sanarsın 1 kez yaaprsın kapanır ne oluo lan die 1 daha yaparsın yine kapanır osnra bakarsın hesaba para limite gelmişin bu da olabilir öle zort die banlanmaz hehe[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin fikri kendine, duyarlı olan var duyarlı olmayan var. her konuda olmam gerektiği kadar duyarlıyımdır bu konuda duyarım kalmaz adamlar para sıçıo 20ytl/30gün 0.66ytl/gün bu kadarını da almayıversinler[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dethatt, 18 Ağustos 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
para cekilmiyor degil kredi kartini her girdiginde 1$ gibi bi para kart i kontrol etmek suretiyle cekiliyor. Sen ben kurzanim her gun kredi karti girerim beava oynarim diyorsan 30$ kapak olur sana.
demek ki misan bilmemne illegal bişi değilmiş gördün mü öle her boka atlamakla olmuo iş, önce tam bilicen ki sonra yorum yapcan bak sorduk soruşturduk ne güzel..[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dethatt, 18 Ağustos 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
para cekilmiyor degil kredi kartini her girdiginde 1$ gibi bi para kart i kontrol etmek suretiyle cekiliyor. Sen ben kurzanim her gun kredi karti girerim beava oynarim diyorsan 30$ kapak olur sana.

1 $ kartı kontrol etmek için çekiliyor sonra geri alıyor para çekme isteğini biliyorum ben.[signature][hline]ICQ:75403906 (kahrolsun msn messenger)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...