Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavuz Çetin "İlk"

Predator

Öne çıkan mesajlar

Yavuz Çetin'in "İlk" albümünü nerden bulurum ? Orjinal albüm almak istiyorum aslında ama nerden bulucam bi fikrim yok Eskişehirde. Elinde olup paylaşabilcek arkadaşlar varsa sevinirim. Satın almayıda düşünebilirim. En azından "Senin Erkeğin Olmak İstiyorum" diye bi şarkısı var o lazım.

Ayrıca Yavuz Çetin hakkında görüşleriniz neler ? Önceden açılmış ama konu sapmış bişeyler olmuş burdan devam edelim. 3 gün önce yani 15 Ağustosta tekrar anıldı çünkü o tarihte hayatına son vermişti. Hiç düşünmeden aha "virtüöz" bu adam diyebilceğim belki tek gitarist gözümde.

http://www.idoclub.net/mp3indir.php?i=585&=.Yavuz.Çetin.-.Yaşamak.istemem.html

Burdan yaşamına son verdikten sonra anısına yapılan Yaşamak İstemem adlı şarkının klibini izleyebilirsiniz. Orjinal şarkıdan değil görüntüler öyle eski görüntüleri birleştirmişler.[signature][hline]teyteytey
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem bir gitarist. gerçekten türkiyenin yetiştirdiği, hayranlık duyduğum 2-3 müzisyenden biri.

albümü bulursan, bi şekilde bana da yollarsan çok memnun olurum abi. =)[signature][hline]Silent dance with death...
[u][b]Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi gitaristi olduuna inanıorum..onun gibiler erken ölüyor ya rahat uyusun..sevioruz çok[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada köle ve zaman çok güzeldir şiddetle tavsiye edilir[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...