Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖSS & Knight Online

kaan1989

Öne çıkan mesajlar

Biraz klasik oldu herkesin buraya bırakıyorum diye msj atması ama Neyse: :)
Zaten oyuna başlayalı 6 ayı geçmedi. Ama artık lise 3 oldum. Seneye öss ye girecem. Ufaktan ufaktan çaışmaya da başladım ama knight online aklımdan çıkmıyor walla. Mesela soru çözerken çember daire fln. görüyom aklıma apos spotları geliyo! bırakıyom soruyu kafamdan iki tur apos dönüyom. Ya da 2 m kuzeye 3m doğuya gitti fln gibi sorular da da aklıma harpy e wokerlik yaptığım günler geliyo yine bırakıyom soruyu toplamaya gidiyom harpyleri hayalimden. Walla hayalimden kastığım ex ile lvl 80 olmuştum :)
Yani diyeceğim ÖSS ile knight olmuyo Bu yüzden artık knightı bırakmayı deneyeceğim. Belki sadece sawaşlara gelirim. Tavsiyem öss ye girecek tüm knightçıların kendi iyilikleri için bırakmasıdır. ÖSS den sonra dewam ederiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sonra pişman olmak için öss ye hazırlanın. 1 yıl ko oynamayınca pek bişey kaybetmez insan. 1 sene sonra yeni serverlar açılır daha neler gelir o zaman oynarsın.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...