Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa'da MAgüc Öldü Mü?

trash_

Öne çıkan mesajlar

anılcım hem cocukları döv lölölö yap, ondan sonra magic adına turnuva düzenle oldu mu şimdi, o dayaklardan beyni süngere dönmüş çocuklar turnuvaya katılsa noolcak katılmasa noolcak ama sorun değil ben eğitecem hepinizi tek tek ilgi göstercem:)
ilk senden başlıycam[signature][hline]Why is it drug addicts and computer afficionados are both called users?
Sosyal ağlarda paylaş

bursayı ankarayı bilmemde..doların abarması ve wizard'ın saçmalamasıyla magic bitti..eskiden param vardı alıyordum artık olsa bile almam..mokunu çıkartı coast artık..[signature][hline]We will see the dreams that we dare to dream..

I have a problem that i cannot explain..
I have no reason why it should have been so plain..
Have no questions but i sure have excuse..
I lack the reason why i should be so confused..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
akinnika, 15 Temmuz 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
Bursa'da da uzun zamandır birşey yapmıyoruz, çatır çatır booster açacağımıza alsın herkes 3 tane booster yapalım bir draft...

Bence ana fikir budur.[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Yeniden SWG
Eclipse - Enax'a Wise
Sosyal ağlarda paylaş

ya anıl "yapalım bi turnuva" diodu ama çocuk yeişemio ek başına galiba bu işlere. ben orda olduum zaman yardımcı olurum ama hep bursada olan arkadaşlar bu konuyla biraz daha ilgilense aslında çok güzel olur. bursa potansiyeli çok yüksek bi yer. çok iyi oyuncular ve deseler var. biraz gayret...[signature][hline]you are the all singing all dancing crap of the world
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnAke_15, 19 Haziran 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
YA benm ark. cok ii bilio ben anlamadım daha doğrusu o kartlar falan yan cevirilio savunma mı oluyo sanırım öyle bişi
Burdan orkun ark. sesleniorum SU lanet oyunu bana öpretirmisin (Olaya fransız kaldım:=)) O cafeyi cok ii biliorum bi cola içitim 2.30 milyon bizim şaypada 1.950 bin içime cız etti bidaha da gitmedim ama Toplanıp gidilcekse ben varrım oynamayı bilmesemde öğreniirm

sote aga bi sus :D[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar yazdınız turnuva diye bari bizdende iyi bi haber.Buyukmavıyle konusacam bu haftasonu eger bir aksilik çıkmazsa 31 inde bursadada 9th release event yapılacak.
60's rock cafe de yapılacak eger olursa
magicle ilgilenen herkezi bekleriz.
Kayıtlar icin anıla isim yazdırabilirsiniz.(kısı sayısı bellı olsun diye)
maili [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence öldü... Bursa 'da magic çi ne arar keşke olsa bi arkım var benim bursada yazık o da draft yapardı bursada[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...